Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Dash (DASH) - Відкрита децентралізована платіжна система у формі криптовалюти, створена за принципом Bitcoin.
Відкриття даної криптовалюти відбулося в 2014 році, 18 січня. Тоді вона називалася Xcoin. Трохи пізніше відбулася зміна назви на Darkcoin. Через рік, а саме 25 березня 2015 року, офіційно було змінено назву на Dash, яким і є донині.

В системі Dash, крім звичайних користувачів є мастерноди - об'єднання волонтерів з метою виконання завдань високого рівня анонімності і швидкого підтвердження платежів. За це вони отримують нагороду - 50% нагороди майнера за знайдений блок. Таким чином Dash перевершує Bitcoin в анонімності і швидкості платежів.

 
Історія курсу: З початку свого існування і до лютого 2017 року, курс Dash не перевищував позначку в 20$ за одиницю. В березні цього ж року він уже був більше 100$. Потім почалося плавне зростання і в серпні-вересні 2017 курс був більше 300$. Далі, після незначного спаду, починаючи з листопада 2017 курс стрімко кинувся вгору і 20 грудня 2017 року досяг свого максимуму - 1541,99$. Потім пішов різкий спад і в квітні 2018 курс впав нижче 300$. У травні виріс до 500$.
Курс Dash на даний момент:

 
Дробова частина Dash в кранах називається по різному - dashtoshi, dashtoshis, дештоші, dashies.
 
Гаманець Dash можна завантажити на офіційному сайті, або зареєструватися на мультивалютних гаманцях, таких як Cryptonator, або Rahakott.
 
Сервіс Express Crypto дозволить акумулювати кошти, зароблені з багатьох кранів, а потім виводити їх безпосередньо на гаманець.

 
Dash Крани:                Дата оновлення - 18.12.2019.
Невелика розбіжність в цифрах має місце бо через високу волатильність курсу криптовалют, розмір заробітку в кранах часто змінюється.

 

Fly-Dash
1.Fly-Dash - Щогодини можна заробляти 1188 dashies. У рідкісних випадках - десятки, або сотні тисяч dashies. Є можливість грати в гру на зароблені кошти, або ж використовувати їх як депозит. Заробіток з рефералів - 20%. Мінімальна сума виплати - 0,001 Dash.
 
 
 
 
Fire-faucet
2.Fire Faucet - Спочатку Ви будете заробляти 30-35 ACP, що дорівнює приблизно 650 Dashies. Робити це можна кожні півгодини. Незабаром, по мірі активності Ви перейдете на новий рівень і коефіцієнт заробітку, ненабагато, але підвищиться. Крім цього, для заробітку доступні автоматичний збір криптовалют, майнінг, перегляд посилань, виконання завдань. Також є щоденний бонус, який дорівнює приблизно 100 ACP. На сайті можна побачити свій рейтинг денної активності, 20 найкращих за підсумками дня, отримають нагороди. Заробіток з рефералів - 20%. Мінімальна сума виплати - 0,01 Dash.

 

 

Claim BTC

3.ClaimBTC - Заробляйте 15 токенів, кожні півгодини/8 токенів, кожні 15 хвилин/5 токенів, кожні 5 хвилин. За кожен клейм дається 1 квиток на щоденну лотерею. Також можна грати в ігри на зароблені кошти. Заробіток з рефералів - 25%. Виплати від 100 токенів, вручну на Express Crypto.

 

 
 
Allcoins
4.Allcoins.pw - Мультивалютний кран. Крім Dash, є ще 19 криптовалют, потрібно вибирати яку криптовалюту зібрати в даний момент. Заробіток для Dash складе 447 dashtoshi, кожні 5 хвилин. На сайті представлені майнінг, автоматичний заробіток, різні ігри, а також можливість зробити депозит. Заробіток з рефералів - 25%. Виплати вручну, прямо на гаманець за умови наявності на балансі 0,003 Dash.
 
 


 
3btc
5.3BTC.ORG - Мультивалютний кран. Крім Dash, ще 14 криптовалют. Щогодини можна збирати 566 dashtoshi. Заробіток з рефералів - 10%. Виплати вручну на Coinpot.
 
 
 

 
 
Також дивимося:


____________________________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті