Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU

Dogecoin (Doge) - одна з найпопулярніших криптовалют. Створена на основі Litecoin. За прогнозами фахівців володіє серйозним потенціалом, що підштовхує користувачів активніше її заробляти. Названа на честь інтернет-мема. Почала працювати 8 грудня 2013 року.
Історія курсу: Більше трьох років з дня початку роботи (травень 2017) знадобилося, щоб Dogecoin дійшов до вартості більше ніж 0,1 цента. Далі курс поступово зростав і 9 січня 2018 року досяг свого піку - більш ніж 1,5 цента. Після цього протягом 3-х місяців курс падав і опустився нижче ніж 0,3 цента за одиницю. Потім пішов у зростання і в квітні травні тримався на рівні 0,4-0,5 цента. Влітку 2019 курс тримається на рівні приблизно 0,3 цента.
Курс Dogecoin на даний момент:

Информер курса Dogecoin к Доллару США
Гаманець Dogecoin можна відкрити тут, або на цьому сайті, загальному для багатьох криптовалют. А сайти Express CryptoMicrowallet.co  потрібні для того, щоб приймати виплати з деяких кранів, а потім вже виплачувати на гаманець.

 
 
Dogecoin крани:           Дата оновлення - 09.01.2020
Невелика розбіжність в цифрах має місце бо через високу волатильність курсу криптовалют, розмір заробітку в кранах часто змінюється.
 
 Free dogecoin

1.Free-Dogecoin - Заробіток складе 0,35 Doge, щогодини. В рідкісних випадках можливі більші суми. Можна взяти участь у лотереї, грати у гру, робити депозити і отримувати додаткові кошти за зберігання зароблених Doge на балансі. Заробіток з рефералів - 50%. Мінімальна сума до виведення - 65 Doge, комісія - 5 Doge.

 

 
 
Sky-Doge
2.Sky-Doge - Заробіток складе 0,3 Doge, щогодини. У рідкісних випадках - в рази більше. Заробіток з рефералів - 10%. Мінімальна сума виплати - 150 Doge.
 
 
 
 
Fire-faucet
3.Fire Faucet - Спочатку Ви будете заробляти 30-35 ACP, що дорівнює приблизно 0,13 Doge. Робити це можна кожні півгодини. Незабаром, по мірі активності Ви перейдете на новий рівень і коефіцієнт заробітку, ненабагато, але підвищиться. Крім цього, для заробітку доступні автоматичний збір криптовалют, майнінг, перегляд посилань, виконання завдань. Також є щоденний бонус, який дорівнює приблизно 100 ACP. На сайті можна побачити свій рейтинг денної активності, 20 найкращих за підсумками дня, отримають нагороди. Заробіток з рефералів - 20%. Мінімальна сума виплати - 50 Doge.


 


Speedup doge
4.Speedup Faucet Dogecoin -  На сайті збираються токени, які конвертуються в бажану криптовалюту при виведенні коштів, за гідного курсом. За добу можна зібрати 17 разів за 110 токенів, 11 разів по 80 токенів і 1 раз 60 токенів. Щотижня проводиться конкурс: Хто більше заробить за цей час, одержить 100% від заробленого на свій баланс, 2 місце - 50%, 3 місце - 30%, 4 місце - 10%. Заробіток з рефералів - 20%. Виплати вручну на Express Crypto.
 
 

 


Claim BTC 

5.ClaimBTC - Заробляйте 15 токенів, кожні півгодини/8 токенів, кожні 15 хвилин/5 токенів, кожні 5 хвилин. За кожен клейм дається 1 квиток на щоденну лотерею. Також можна грати в ігри на зароблені кошти. Заробіток з рефералів - 25%. Виплати від 100 токенів, вручну на Express Crypto.

 


 
BTC-leets
6.BTC Leets - Заробляйте 9 токенів, щогодини/7 токенів, кожні 20 хвилин/4 токена, кожні 5 хвилин. За кожен клейм дається 2 квитка на щоденну лотерею. Також можна грати в ігри на зароблені кошти. Заробіток з рефералів - 25%. Виплати вручну на Express Crypto.
 

 

 

Fly-Doge

7.Fly-Doge - Щогодини можна заробляти 0,2 Doge. Є також мала ймовірність, що випаде в рази більше і незначна ймовірність (1: 10 000) що більш ніж 80 000 Doge. За зберігання коштів на балансі (мінімум 50 Doge) Ви будете отримувати дивіденди в розмірі 8% від суми. Чим більше Doge Ви зберігаєте на балансі, тим вище стають відсотки (максимум 20). Заробіток з рефералів - 20%. Мінімальна сума виплати - 5 Doge, комісія - 2 Doge. Для виведення коштів використовується Google Authenticator.

 


Uclaim
8.Uclaim - Кожні 5 хвилин можна заробляти як соті, так і десяті частини 1 догкойна. Також за кожен клейм даються лотерейні квитки і очки. Останні обмінюються або на Doge, або на квитки. Заробіток з рефералів - 10%. Мінімум до виведення - 50 Doge.
 
 
 

Allcoins

9.Allcoins.pw - Мультивалютний кран. Крім догкойна, є ще 19 криптовалют, потрібно вибирати яку криптовалюту зібрати в даний момент. Заробіток для догкойна складе 0,1 Doge, кожні 5 хвилин. На сайті представлені майнінг, автоматичний заробіток, різні ігри, а також можливість зробити депозит. Заробіток з рефералів - 25%. Виплати вручну, прямо на гаманець за умови наявності на балансі 12 Doge.

 

 

 
AltHub

10.AltHub - Мультивалютний кран з не найпопулярнішими криптовалютами. Litecoin і Dogecoin є винятком. Заробіток - 0,15 - 0,27 Doge, 1 раз в 5 хвилин. Заробіток з рефералів - 20%. Мінімум до виплати - 15 Doge.
 

 

 
3btc

11.3BTC.ORG - Мультивалютний кран. Крім догкойна, ще 14 криптовалют. Щогодини можна збирати приблизно 0,12 Doge, в рідкісних випадках - в рази більше. Заробіток з рефералів - 10%. Виплати вручну на Coinpot.

 

 

Evedoge

12.Evedoge - щогодини можна заробляти 0,07 Doge. Заробіток з рефералів - 30%. Мінімальний поріг виплати - 75 Doge+комісія - 0,75 Doge.

 

 

 

Digi task
13.DigiTask DogeCoin - Раз по Раз можна збирати по 0,12 Doge. Для цього потрібно проходити капчу. Заробіток з рефералів - 5%. Виплати на Microwallet.co.
 

 

 

 
Також дивимося:
Litecoin крани
Bitcoin крани____________________________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті