Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU

Заробіток на соц. мережах. Як і де заробляти?

Як заробляти?

Ви напевно зареєстровані хоча б в одній із соціальних мереж, правда? Навряд чи Ви є публічною людиною, рекламний пост в Instagram якої, коштує тисячі доларів. Але заробити декілька сотень рублів, цілком можливо.
Як це зробити? За що платять? За те, що Ви зазвичай робите безкоштовно - лайки, репости, вступи до спільнот, підписки на пабліки, перегляд відео, виконання різних завдань. Акаунти Вконтакте, Facebook, Isntagram,Youtube, Twitter, Однокласники та інші можуть допомогти Вам заробити не одну тисячу.
 
 

Де заробляти?

VKTarget
VKTarget - тут за дію Вконтакте ( Лайки, вступ до спільноти і розповісти друзям) платять 10-60 копійок. Також VKTarget працює з Facebook, Twitter, Instagram, Youtube і Однокласники.
 
 
 
 
 
 
V-like
V-like - Заробіток Вконтакте і не тільки. Тут працювати дуже просто. Лайки, вступ до спільнот (без запрошень), долучення в друзі - найпростіші дії за які Ви будете отримувати 10-20 копійок.Також сайт працює з Youtube і Instagram (підписка на канали, сторінки і лайки). Мінімалка на виплату - 15 руб. Є партнерська програма.
Реєстрація
 
 
 
 
 
VKBOG - Досить багато роботи. Приблизний заробіток в VK: Лайк - 0,04 руб, Репост - 0,08 руб, Вступ до спільноти - 0,25 руб. Також проект працює з Youtube, Instagram, Twitter, Google+, Однокласники.
Реєстрація
 
 
 
 
 
Smmok
SMMOK - Сервіс, який дозволяє Вам заробляти на популярних діях Вконтакте: підписка на паблік, долучення в друзі, лайк, репост тощо. Оплачуються дані дії в копійках. Виконання дії може коштувати як 5 копійок, так і 50.
 
 
 


 
 
Smmok FB
SMMOK Fb - Якщо попередній сервіс дозволяє заробляти Вконтакте, то SMMOK Fb присвячений Facebook. Нескладні дії типу долучення в друзі, або "лайкання" оцінюються в 10-20 і більше коп.
 
 
 
 
 
Forumok
ФорумОк - Крім всіх найпопулярніших соцмереж працювати також можна на багатьох форумах і блогах. Оплата висока - від декількох рублів до декількох сотень рублів залежно від складності завдання. Але потрібно відповідати вимогам замовника. Наприклад - жити в Україні, бути чоловічої статі і мати на Фейсбуці 150 друзів.
 
 
 
 
 
Cash Box
Cash BOX - Працює з Вконтакте, Instagram, YouTube, Facebook, Twitter, Одноклассники, G+, а також завдання на інших сайтах. Досить непогано оцінює роботу. Наприклад за те що Ви поділіться постом Вконтакте, можна заробити 0,67 руб.
 
 
 
 
 
Vkserfing
VK Serfing - Простий сервіс для заробітку Вконтакте з середньою оплатою за дію - 0,2 руб.
 
 
 
 
 
 
Bestliker
 
BestLiker - На цьому сайті можна заробляти за допомогою Instagram, Вконтакте і Facebook. Дії останньої соц. мережі оплачуються вище всього - 3 монети за нескладні дії (лайки, підписки, додавання в друзі. В Instagram і Вконтакте дії коштують 1-2 монети.
 
 
  
 
Prospero
 
Proserpo - Принцип такий: Ви обираєте завдання з немаленького списку, залишаєте свою заявку, якщо влаштуєте замовника, приступаєте до виконання, або ж приступаєте негайно до виконання, залежить від виду завдання. Ціни різні - від десятків копійок до десятків рублів. Можна читати відгуки про завдання (судячи з них - рекламодавці часто скупляться). Сайт працює з Facebook, Вконтакте, Однокласники, Google+, Youtube, Twitter та іншими сайтами.
Реєстрація
 
 
 
 
 
 
____________________________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті