Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU

Що таке безкоштовні лотереї? Чи реально в них виграти?

 
Більшість людей, купуючи лотерейний квиток, прекрасно розуміють, що навряд чи вони виграють серйозну суму, але інтерес і азарт беруть своє. А раптом пощастить? Люди ж виграють, чому цією людиною не можу бути я?
Лотереї
Але це класичні лотереї, типу «Лото Забава» тобто купи квиток, та отримай можливість виграти мільйон. В інтернеті ж поширені БЕЗКОШТОВНІ лотереї, тобто можливість виграти гроші у Вас є, але платити за це не потрібно. 
Виникає логічне запитання – звідки така щедрість? Відповідь проста – реклама. На сайтах безкоштовних лотерей, чимало реклами за яку платять гроші рекламодавці. До речі, вона не бісить, купа вкладок і браузерів не відкривається.
 

Як все виглядає?

Після реєстрації Ви вже можете починати гру, яка виглядає приблизно так: Потрібно вгадати число з 6 цифр, або його частина.
Наприклад: Ви загадали 555555. Якщо випаде 555555 джекпот Ваш! Якщо випаде 238957, то  Ви виграєте якихось кілька копійок, оскільки. вгадали одну цифру числа.
 

Чи Реально виграти в безкоштовній лотереї?

Вгадати 1-2 цифри цілком реально і в цьому Ви скоро переконаєтеся, якщо почнете грати. Більше - складніше. Мимоволі закрадаються думки, що система спеціально не видає ті цифри, які Ви вибрали.
 
На сайтах-лотереях можна знайти і статистику і останні виплати і рейтинги гравців, які вигравали. Все це говорить про реальність виграшу. Але поки сам не переконаєшся, остаточно не повіриш.
Виграти складно, але можливо. На те вона і лотерея.
 

Бонус-сайти. 

Також проекти, які живуть за рахунок реклами. Суть полягає в тому, що Ви забираєте невелику суму грошей через певний проміжок часу. Дія проходить у ігровій формі.
 
 
                                                                Дата оновлення: 20.02.2020

 

Добірка безкоштовних лотерей і бонус-сайтів:
Lotzon

1.Lotzon. Розіграш 1 раз на добу. Для участі в ньому можна заповнити від 3 до 7 квитків +1 платний.

Виграш: Якщо в 1 квитку вгадано 1 цифру – 5 балів, 2 цифри – 0,1 грн, 3 цифри – 0,25 грн, 4 цифри – 10 грн, 5 цифр – 1000 грн, все число цілком – 100 000 грн. У платному квитку виграш складе 50 балів, 1 грн, 2,5 грн, 100 грн, 10 000 грн, 1 000 000 грн.
Бали заробляються також за залучених гравців. Їх можна обмінювати на призи.
Мінімальна сума виплати – 10 грн.
Платіжні системи – WebMoney, Yandex Money, на телефон.
Сайт - https://lotzon.co/
 
 
 
 
Fair-millions
3.Fair Millions - Дуже залипаюча гра. Тут відсутній перегляд реклами, але йде розрахунок на те, що Ви ввійдете в азарт і поповните баланс з метою подальшої гри.
Але можна спокійно грати безкоштовно. Якщо на Вашому балансі менше 50 сатоші, стає доступний клейм, пройшовши який у Вас з'являться кошти для гри.
Гра: В ігровому полі 67 цифр. При кожному розіграші, закреслюється 16 випадкових чисел. От їх і треба вгадати. Можна вгадувати будь-яку кількість цифр.
Приклади виграшів:
Вгадано 1 цифру з 1 - Ваша ставка x4,14
Вгадано 1 цифру з 2 - Ваша ставка x2
Вгадано 1 цифру з 3 - Ваша ставка повертається
Вгадано 1 цифру з 4 - Ви програли
Вгадано 5 цифр з 16 - Ви програли
Вгадано 6 цифр з 16 - Ваша ставка x3
Вгадано 16 цифр з 16 - Ваша ставка x20 000
Мінімальна сума виплати - 5430 сатоші
Платіжні системи - Bitcoin гаманець
 
 
 
win-cloud
3.Win Cloud - Сервіс швидких лотерей. При реєстрації Вам дається бонус - 2 руб. Якщо Ви його програєте і виникне бажання продовжити гру - доведеться поповнювати баланс. 
Суть: Декілька людей вкладають гроші в загальний банк, через 30 секунд цей банк дістається одній людині (переможець вибирається випадковим чином). Чим більше гравець вклав в банк, тим більше у нього шансів виграти. Відлік часу починається після ставок від двох гравців.
Приклад: Ви поставили 5 руб і Ваш опонент поставив 5 руб. У разі виграшу Ви отримаєте 9 руб, якщо брати чистими то 4 руб. (20% від виграної ставки - комісія проекту).
Мінімальна сума виплати - 20 руб.
Платіжні системи - Payeer, Qiwi, Yandex Money, на карту.
 
 
 
Flip-cash
4.Flip Cash - Сервіс моментальних лотерей з бонусом в 3 рублі після реєстрації. Суть гри така ж, як в сервісі Win Cloud.
Мінімальна сума виплати - 20 руб.
Платіжні системи - Payeer, Yandex Money, Advanced Cash, Qiwi.
Сайт -  https://flip-cash.pro/
 
 
 
24 бонуси
5.24 BonusaВам потрібно крутити колесо на якому 12 секцій з різними варіантами виграшів від 0,01 руб. до 25 руб. Повторювати дію, можна кожні півгодини. Є можливість подвоїти виграш. Для цього, перед тим як крутити колесо, потрібно вгадати виграш, який вам випаде. Зігравши 100 ігор - Ви відкриєте супергру, виграш при якій множиться на 10.
Мінімальна сума виплати – 50 руб.
Платіжні системи – Payeer, Webmoney, Yandex Money.
Сайт - http://24bonusa.ru/


3D Loto
6.3D Loto. З 21 осередку, потрібно вибрати 3. В них криються різні виграші від 0,01 до 25 руб. Повторювати можна кожні півгодини. Зігравши 100 ігор - Ви відкриєте супергру, виграш при якій множиться на 10.
Мінімальна сума виплати – 50 руб.
Платіжні системи – Payeer, Webmoney, Yandex Money
Сайт - http://3dloto.ru/
 
 
 
Бонікі
7.Боники. Потрібно стріляти з гармати по бонікам. Якщо влучати в правильних боніків, можна вигравати від 0,01 до 25 руб, кожні півгодини. Зігравши 100 ігор - Ви відкриєте супергру, виграш при якій множиться на 10.
Мінімальна сума виплати – 50 руб.
Платіжні системи – Payeer, Webmoney, Yandex Money
Сайт - http://boniki.ru/
 
 
Opfi
8.Opfi. З 9 місць, потрібно вибрати одне, де копати. Можна виграти від 0,01 до 0,25 руб. І так, кожні півгодини. Зігравши 100 ігор - Ви відкриєте супергру, виграш при якій множиться на 10.
Мінімальна сума виплати – 50 руб.
Платіжні системи – Payeer, Webmoney, Yandex Money
Сайт - http://opfi.ru/

 
 
Горщик Лепрікона
9.Горщик лепрікона. Дається 8 квитків на добу + додаткові за заповнену інформацію про себе і за досягнення.
Виграш: за 1 вгадану цифру – 0,01 руб, 2 вгадані цифри – 0,02 руб, 3 вгадані цифри – 0,2 руб, 4 цифри – 2 руб, 5 цифр – 20 крб, 6 цифр – 200 руб.
Мінімальна сума виплати – 50 руб.
Платіжні системи – WebMoney, Qiwi, Yandex Money.
Сайт - http://10chervontsev.ru/
 
 
 
____________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті