Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Вчитеся Ви такий на другому курсі універу і приходить до вас в голову думка, що непогано було б десь заробити грошей. За допомогою звертаєтеся до гуглу, він видає відомий нині сайт Wmmail, ви реєструєтеся там, клікаєте по сайтам заробляєте кілька центів, через деякий час це набридає і забувається. Ви живете далі студентським життям – п'янки, гулянки тощо. До речі, ви вчитеся на матомсказано знає яку професію, ніби щось тямите, але розумієте, що навряд чи будете працювати за фахом.
 
І ось сидячи Вконтакте на 4 курсі ви випадково дізнаєтеся що таке партнерка (рекламування чогось за допомогою свого посилання). Це був, начебто, якийсь курс по заробітку в інтернеті. Залишивши посилання в групах Вконтакте і на декількох форумах – стало видно, що результату нуль.
 
Потім якось знайшовся сайт Prikid.ua, де потрібно було продавати футболки. Створивши групу Вконтакте і після запрошення туди людей, ви помічаєте, що продали першу футболку і заробили аж 30 гривень! Продажі тривають і у Вас накопичується невелика сума грошей. В той же час Ви вже зареєстровані на SEO sprint і з його допомогою переходите на сайт Elit Pay (може хто пам'ятає). Там ви вкладаєте під відсотки зароблені на футболках гроші, накопичуєте аж 150$(2012 рік)!!! І вас просто кидають – сайт закрився. Все – печаль-біда, ну його нафіг, цей заробіток в інтернеті!
 
Але пронос пройшов і життя налагодилося. Повернувшись до футболок, того заробітку що був (коли-не-коли +30 грн.) звісно було мало. Ви починаєте продавати інші товари за допомогою згаданої вище групи і ніякого сайту, який ви створили в юкоз. У підсумку – толку мало і ви розумієте, що потрібно щось змінювати. Ви вже знаєте, що таке SEO sprint, що таке Wmmail, дізнаєтеся інші подібні сайти і відповідно знаєте хто такі реферали. З думкою, що потрібно їх запрошувати, ви знову створюєте ніякий сайт на юкоз і ліпите туди всі сайти де ви зареєструвалися з рефссылками. Толку знову нуль - печаль-біда.
 
Потім ви знайомитеся з грою (точно не пам'ятаю назву бо було багато схожих) де потрібно посадити дерево за (по-моєму) 30 рублів і продавати врожай яке воно принесе. Після неї пішла мода на такі ігри і на тлі цього ви знову створюєте сайт на юкоз.
 
На цей раз він виявився більш-менш нормальним (хоча на мою думку він виглядає досить стрьомно). Там Ви публікуєте різні статті про сайти за категоріями, де можна заробити в інтернеті, такі як заробіток на кліках, ігри з виведенням грошей, заробіток на соціальних мережах, букмекерські контори, ігри на гроші, інвестиційні проекти, біржі статей та інших категоріях, які додаються і видаляються.
 
Наповнити сайт мало, його треба ще й розкрутити. Для цього у вас є група Вконтакті, звідки приходять відвідувачі і гугл, де ви навчаєтеся розкручувати сайт – придумуєте заголовки, прибираєте зайве, зареєструвати сайт в Гуглі і Яндексі і багато інших нюансів. 
 
Ось такий ось нехитрий сайт, на якому Ви зараз знаходитеся і є запорукою того самого, нормального, реального заробітку в інтернеті!
 
____________________________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті