Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU

Про криптовалюти та їхній заробіток.

Криптовалюти - це вид електронних грошей захищений криптографічним кодом. Особливістю криптовалют є децентралізація, тобто відсутність будь-якого контролюючого органу та емісійного центру. Ці валюти створюються безліччю людей шляхом рішення математичних задач за допомогою відеокарти на Вашому домашньому ПК та іншого, більш серйозного обладнання. Також кожна криптовалюта має свій курс, що не характерно для звичайних електронних грошей типу WebMoney, або Perfect Money.

 

Заробіток криптовалют.

Основним видом заробітку є майнінг – видобуток певного виду валюти з допомогою спеціального обладнання шляхом розшифровки певного числа блоків. Раніше майнити можна було за допомогою звичайної відеокарти. Зараз рівень розшифровки виріс і вимагає більш сильного обладнання та об'єднання окремих користувачів у пули для кооперування обчислювальних потужностей.

Більш простим способом заробітку є збір біткойнів, лайткойнів та ін. криптовалют з різних сайтів, так званих «кранів». Вам потрібно виконувати нескладні дії, типу введення капчі,  перегляду реклами через певну кількість часу.

Криптовалюти мають курс, якому властива різка зміна (волатильність курсу). Наприклад за літо 2016 року, курс біткойна встиг вирости з 550 до 750 доларів і спуститися назад. А навесні 2017 перевалив за 1000$. Виходячи з цього можна заробляти на біржах, наприклад Exmo, обмінювати одну криптовалюту на іншу, обмінювати інші електронні гроші на криптовалюту і зберігати її очікуючи підвищення курсу, що є досить частим явищем.

P. S: Друкуючи цей текст влітку 2017 року, я, або хтось інший і подумати не міг що курс биткойна через кілька місяців (грудень 2017) досягне позначки в 20 000$!

Технологія криптовалют вважається перспективною по всьому світу і експерти пророкують їй велике майбутнє. Звичайно ж, в першу чергу всілякі прогнози стосуються біткойна, але і інші кріптовалюти не обходять стороною. Ці інтернет-гроші, які цілодобово відкриті для всіх у кого є інтернет, які не залежать від банків і законів, які надійно захищені і мають великий ряд переваг, поза сумнівом, мають майбутнє. Яке саме - покаже час.

Але те, що криптовалюти надовго увійшли в наше життя - це факт! 

 

А тепер про кожну криптовалюту окремо і про сайти, де її заробляти.

 

Біткоін

1.Заробіток Bitcoin - 27 сайтів для заробітку.

 

 

Лайткоін

2.Заробіток Litecoin - 29 сайтів для заробітку.

 

 

Догкоін

3.Заробіток Dogecoin - 25 сайтів для заробітку.

 

 

Ethereum

4.Заробіток Ethereum - 17 сайтів для заробітку.

 

 

деш

5.Заробіток Dash - 13 сайтів для заробітку

 

____________________________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті