Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Різноманітні варіанти для безкоштовної гри у нарди.
Як не крути, кращий спосіб гри в нарди – в офлайні з людиною, яка сидить навпроти тебе, на справжній дошці, рукою кидали кубики, а не кнопкою миші.

Гра в нарди
Але з тієї чи іншої причини, така гра не завжди є можливою. У цьому випадку, інтернет є незамінною річчю, де Ви зможете грати як з реальними людьми, так і з комп'ютером.
 
Розглянемо кращі сервіси для гри в нарди:
 

Luckforfree1.Luckforfree.com - Відмінний ігровий сервіс, де крім нард ще 15 різних ігор. Є можливість грати в довгі, короткі і кавказькі нарди. Грати з комп'ютером можна відразу, для гри з людьми – потрібна реєстрація.                                                                                                                                                                                                                                                  
Yellow-club2.Yellowclub – Ігровий сайт, який робить акцент саме на нарди. Саме в цю гру грає більша кількість людей, незважаючи на наявність шахів, шашок, дурня та інших. Також радує велика кількість турнірів.

 

 
Live games3.Livegames – Проект для любителів інтелектуального дозвілля. Широкий перелік ігор: шашки і шахи, довгі і короткі нарди, доміно козел і осел, більше 10 видів карткових ігор, морський бій, кістки, хрестики нулики і навіть більярд в 4 різновидах. В найпопулярніші ігри можна грати з комп'ютером без реєстрації. Для гри з живими суперниками, а також для доступу до всіх ігор, потрібно реєструватися.
 
 
Nard-Gammon4.Nardgammon – Можна грати в довгі і короткі нарди на віртуальні фішки. При реєстрації вони даються безкоштовно в кількості 300 штук. Також їх можна купувати за реальні гроші. Турніри проводяться на регулярній основі. Наявність рейтингу доповнює гру змагальним духом.
 

 
Softholm5.SoftHolm – Суха гра в короткі нарди з комп'ютером. Ніяких реєстрацій. На сайті дуже багато різних міні ігор, не тільки настільних і карткових.
 

 
 
 
Onlinenardy6.Onlinenardy – Сайт присвячений тільки нардам. Варіанти гри: довгі, короткі, кавказькі. Можна грати пробну гру з комп'ютером), або ж з реальними суперниками на віртуальну валюту (Fun), але після реєстрації.
 
 
Також гра в нарди доступна на таких відомих порталах як Mail і Rambler:
 
Нарди мейл  
1.Нарди на mail
 
Нарди рамблер
2.Нарди на Rambler

 
В VK є багато варіантів для гри в нарди.
 
Деякі з них:
Нарди вк 11.Нарди в VK1 - Ігри в нарди різного рівня (новачки, любителі, профі, майстри) на різні суми ігрових фішок. Також можлива приватна гра з друзями. Понад 2,5 млн користувачів.


 
Нарди вк 22.Нарди в VK2 - Суперники для гри підбираються автоматично в 3 місцях, які мають своєрідні назви - Місто N, Москва і Мексика. Щоб грати потрібні монети. Для старту дається 1000, за щоденне відвідування - 100, за перегляд реклами - 100. Також їх можна купити за голоси. Більше 300 000 користувачів.
 
 
 
 
Нарди вк 33.Нарди в VK3 - Все те ж, що і в першому додатку цього списку, тільки грають тут в короткі нарди, а не довгі.
 
 
 
Ще більше варіантів для гри можна знайти в Google Play у вигляді мобільних додатків.
 
Деякі з них:
Нарди гугл плей1.Довгі нарди - Додаток дозволяє грати в довгі нарди в різних варіаціях - з роботом, удвох на одному телефоні, удвох по Блютуз, а також з іншими гравцями на сервері. Для останньої потрібно пройти коротку реєстрацію. Понад 10 млн скачувань.
 
 
 
Нарди гугл плей 22.Backgammon Widescreen - В цьому додатку грати можна або за комп'ютером, або удвох на одному телефоні. Надаються варіанти гри в довгі і короткі нарди. Також є більш екзотичні, але платні варіанти ігор - Чесні нарди, Накгаммон, Тавла, Старі англійські, Гюльбар, Шалений гюльбар. Понад 1 млн скачувань.
 
 
 
Нарди гугл плей 33.18Нарди - 19! варіантів гри в нарди. Можна грати одному, з другом, або в онлайні. Понад 500 тис. скачувань.
 
 
Як ми бачимо, місць в інтернеті для гри в нарди предостатньо, на будь-який смак і колір. І всі вони безкоштовні. Гра в нарди на гроші, також досить популярна і має своїх шанувальників. Але якщо у безкоштовній грі Вам достатньо задоволення від ігрового процесу і спілкування з людьми, то в грі на ставки переслідуються трохи інші цілі, а це вже, як мовиться, зовсім інша історія.
 
 
____________________________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті