Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про ігри "Танчики" та "Маріо" у БК.

Танчики, Маріо ... легендарна класика ігор на денді. Чимало людей грали в них просто майстерно. Так добре, як кажуть, що хоч на гроші грай. На жаль це неможливо. Хіба що на якихось оффлайнових турнірах. В інтернеті ж це зробити нереально. Вірніше, нереально в тому первозданному вигляді до якого всі звикли.

 
Букмекерські контори 1xbet, Fan Sport, 1xbit, 22 bet пропонують деяку подобу ігор в Танчики та Маріо на гроші. Тут Вам не знадобляться навички захисту бази і перестрибування ям. Потрібно лише вгадувати де лежать гроші. Виграти звичайно ж можна, але правильніше буде ставитися до такої гри як до розваги, а не як до заробітку.
 
Детальніше про ігри:
Танчіки:
Мінімальна ставка для гри - 5 грн.
Перед Вами 7 рядів цегляних блоків. У кожному ряду по 5 клітин. Керуючи танком потрібно вибрати 1 з 5 і стрельнути в неї. Якщо Ви вибили зірку - Ви виграли гроші згідно коефіцієнту і пройшли далі до наступного ряду, якщо нарвалися на ворожий танк - Ви програли. Чим далі Ви проходите, тим більше танків в ряду і вище коефіцієнт. У будь-який момент можна зупинитися і забрати виграш.
танчіки
 
На картинці зображена кількість зірок і танків в кожному ряду. У блоках біля рядів буде розмір виграшу у випадку проходження ряду.
При ставці 5 грн, Ваш виграш може дорівнюівати:
1 ряд - 6,19 грн (к. 1,238)
2 ряд - 7,73 грн. (к. 1,546)
3 ряд - 12,89 грн. (к. 2,578)
4 ряд - 21,48 грн. (к. 4,296)
5 ряд - 53,71 грн. (к. 10,742)
6 ряд - 134,28 грн. (к. 26,856)
7 ряд - 671,39 грн. (к. 134,278)
 
Маріо:
Якщо в танках є хоч якась ілюзія гри, то в Маріо Ви просто б'єте головою обрану цеглу з метою що-небудь виграти. Можна вибити коефіцієнт множення своєї ставки від 0 до 9. Також трапляються грибки - це програш. Мінімальна ставка - 5 грн. 
Маріо
 
Погравши в ці 2 гри, можна зробити висновок, що виграти якісь гроші в танки набагато реальніше, ніж в маріо. Та й грати в них цікавіше. В маріо можна виграти швидко і відносно багато (в моїй 1 спробі був вибитий кеф.х6), але дуже вже часто вибивається нульовий коефіцієнт. У зв'язку з цим виникає бажання спробувати ще раз, і Ваш баланс дуже швидко зменшується.
 
____________________________________________
Головна сторінка сайтуЯк заробити в інтернеті