Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU

Заробіток на капчі. Як і де заробити?

Ви напевно знаєте, що таке капча. Так-так, за ті самі світлофори з димарями, які потрібно вибрати, теж платять гроші. Звичайно розмір заробітку зовсім невеликий, але і складність на такому ж рівні.

Капча

Як заробляти:

Заходите на сайт → натискаєте кнопку старту→ Вам показують капчу*→ Ви розбираєте і друкуєте її у відповідне вікно. Ось власне і все.

* - Капча може бути різного виду та складності. Якщо виникають труднощі, завжди можна натиснути кнопку "Не можу розібрати".

 
Сервіси для заробітку:
ruCapcha
1.ruCaptcha - Найвідоміший російськомовний сервіс по заробітку на капчі. Ви будете заробляти від 0,01 руб. за 1 введену капчу (кілька секунд роботи). Для збільшення заробітку, рекомендується завантажити спеціальну бот-програму. Мінімальна сума виплати на гаманець - 15 руб. Можна виводити на Webmoney, Payeer, Perfect Money, Advanced Cash, Bitcoin. 
 
2capcha
2.2Captcha - Інтерфейс, можливість збільшення заробітку, платіжні системи, такі ж самі, як і в сервісі ruCaptcha. Але розрахунки відбуваються в доларах. Якщо в ruCaptcha за введення 1 звичайної капчі Ви отримаєте 0,01 руб, то в 2Captcha це буде 0.00035$, що в перерахунку на рублі дорівнює 0.023 руб. Перед початком роботи, потрібно буде пройти навчання.
 


 
 
Kolotibablo
3.Kolotibablo - Тут заробіток відбувається також у доларах і дорівнює 0,00042$ за 1 капчу. Для того щоб вивести гроші, потрібно пройти 500 капч. Виплати на Andanced Cash, Yandex Money, Bitcoin, Litecoin, Ethereum. За велику кількість введених капч збільшується відсоток заробітку. Наприклад за 5000 капч розпізнаних протягом 30 днів +8% до заробітку.
 
 

 
Mega Typers
4.Mega Typers - Сайт на англійській мові (або з кострубатим перекладом). Заробіток дорівнює 0,00045 $, але дуже обмежений час на розгадування капчі. Виведення коштів на Pay Pal, Perfect Money, Bitcoin, Litecoin. Мінімальна сума залежить від обраної системи.
 
 
 
____________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті