Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Суть партнерських програм інтернет магазинів. Як і де заробити?
 

Брати участь у партнерських програмах інтернет магазинів - це те ж саме, що реалізовувати товари в реальності, тільки в інтернеті.

Суть роботи:

Є інтернет-магазин, який займається продажем, припустимо, телевізорів. І звичайно, він зацікавлений в якомога більшому продажу своїх товарів. Для цього магазин створює партнерську програму. За її умовами, люди реєструються в партнерській програмі (партнери) отримують своє особисте партнерське посилання і рекламують його. Якщо людина, яка перейшла по Вашому партнерському посиланню, купує телевізор, Ви отримуєте за це певний відсоток. От і все.
 

Як же заробити на такій партнерці? Як рекламувати товари?

Розкажіть про товар своїм друзям, зацікавте їх, попросіть розповісти про рекламований товар їхньому колу знайомих. Якщо не хочете турбувати своїх друзів, поспілкуйтеся на форумах зі згадкою свого партнерського посилання. Наприклад: "Доброго дня! Вчора купив труси... не тиснуть, не труть і т. д. Якщо цікаво, загляньте сюди "https://партнерське посилання". Але такі повідомлення часто банять. Тому намагайтеся влитися в розмову, яку ведуть на форумі і так непомітно згадати магазин, де Ви купили якусь річ. Також хороший спосіб рекламувати посилання - це соціальні мережі. Створюєте спільноту, наповнюєте її: (фотографії товарів і обов'язково посилання на них) і розкручуєте.

Де заробити?
Далі розташовані партнерки українських і російських інтернет-магазинів:
 

Українські:

 Sales Doubler - Це партнерська мережа.

Sakes doubler

Тобто, це не партнерська програма конкретного інтернет-магазину, а сайт, який включає в себе безліч партнерських програм не тільки інтернет магазинів, але і сервісів по оформленню кредитів, сайтів з допомогою яких можна купити квиток на літак, поїзд, автобус та ін.
У переліку партнерських програм знаходяться відомі сайти, такі як Rozetka, AliExpress, Lamoda, Moneyveo, АЛЛО, Єшко, Bon Prix, Busfor, Avon, Покупон, Top Shop та багато інших.
 
 
 

Loomy - інтернет-магазин для жінок, а саме - одяг, купальники, білизна, піжами, декор, аксесуари.

Lommy

Партнерська програма: Ви будете заробляти 10% від оплачених замовлень сумою до 1000 грн і 5% від замовлень вище ніж 1000 грн. Крім того, Ви отримуєте 30% від заробітку запрошених вами рефералів.

 

 

Дека - Інтернет-магазин годинників ДЕКА є одним з кращих магазинів з продажу годинників через інтернет в Україні. На сайті представлений найбільший асортимент швейцарських та інших годинників, які є у наявності!

Дека магазин

Партнерська програма: За кожен проданий товар, замовлення на який було зроблене з Вашого сайту, Ви отримуєте винагороду в розмірі 10-20% від суми замовлення. Мінімальна сума для виплати - 200 грн. Гроші виплачуються на карту.

 

Veronna - Оптово-роздрібний магазин жіночого, дитячого та чоловічого одягу за доступними цінами.

Верона

Партнерська програма: Кожна покупка, здійснена по партнерському посиланню, приносить агентську комісію в розмірі 5%.

 

Onlady - Інтернет-магазин, назва якого говорить сама за себе - тут є все для справжньої леді.

Онледі

Партнерська програма: За кожного унікального відвідувача, який перейшов по Вашому посиланню і протягом 3 місяців після переходу здійснив покупку, ви отримуєте 15% від сплаченої суми замовлення. При повторній покупці того ж відвідувача протягом 3 місяців, ви отримуєте 10%. Мінімальна сума для виплати - 100 грн.
 

Російські:

Інтернет-магазин Vsemayki. Тут Ви можете купити футболки з логотипами, або написами на будь-яку тематику. Більше 40 тем.

Всемайкі

Партнерська програма: Ви будете отримувати 25% від одного продажу. Мінімальний поріг виплат - 300 руб. Механізм виплат - Webmoney.

 

SabrinaVi - Інтернет магазин жіночого одягу (сукні, корсети, купальники, нижня білизна, ігрові костюми, спідниці та інше). Також є розділ чоловічого одягу.

Sabrinavi

Партнерська програма: Ви будете отримувати 5% або 10% від вартості замовлення людини, якого Ви залучили. А також - від 30% до 150%! від заробітку Ваших партнерів.

 


Детальнішеhttps://www.labirint

Print Bar - Магазин якісного одягу з шикарними принтами. Дуже багато тем і категорій на будь-який смак.

Прінтбар

Партнерська програма: Ви будете отримувати 25% від вартості замовлень Ваших клієнтів.

 

____________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті