Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU

Коротко про роботу на біржах статей і які вони бувають.

Що потрібно для роботи:

Вмієте писати? Вже добре. Напевно писали коментарі, відгуки до чого небудь, твори в школі, або списували звідкись, але змінювали, щоб виглядало, ніби сам писав.
От як раз ці навички, Вам пропонують застосувати біржі статей.
 
Які вміння потрібні Вам для роботи на біржах статей? В першу чергу - це копірайтинг, рерайтинг, переклад текстів. А також: SEO копірайтинг, корегування тексту, зйомка та продаж фотографій, написання коментарів, створення тем на форумах, дії в соціальних мережах, пошук інформації та інші види діяльності.
 
 

Список Бірж статей:

Advego
1.Advego - найпопулярніша подібного роду біржа. Ціни на основні види роботи (за 1000 знаків): Копірайтинг - від 0.35 у.е, рерайтинг - 0.20 у.е, переклади - 0.35 у.е. Цим вибір діяльності не обмежується.

 
 
 
Etxt
2.Etxt - Пропонує виконавцям цікаву роботу, а замовникам - недорогі замовлення. Робота в сфері копірайтингу, рерайтингу, перекладів тексту, а також SEO копірайтингу. Також є можливість продавати свої фотографії.

 
 
 
Textsale
3.TextSale - Позиціонує себе як супермаркет унікального контенту. Безперервна робота для копірайтерів, пошук покупців статей система візьме на себе. Рерайтінг, переклад текстів та SEO копірайтинг - також присутні.

 
 
 
Copylancer
4.Copylancer - Робота та кар'єрний ріст для копірайтерів. Відповідно - чим вище Ваш рівень, тим суттєвіший заробіток.
 
 
 
 
Neotext
5.Neotext - При реєстрації треба буде написати приклад статті. Так би мовити, подивитися чого Ви варті. Заробіток може бути різним - 0,4$ за 1000 знаків для новачків і 4,6$ для профі.
 
 
 
 
Turbotext
6.Turbo Text - Для того щоб приступити до основної роботи (копірайтинг, рерайтинг, переклади) потрібно буде пройти тест з російської мови. Без проходження можна виконувати мікрозавдання, наприклад - реєстрація на якому-небудь сайті, а також займатися неймінгом (придумувати назви, слогани тощо).
 
 
 
 
Content Monster
7.Content Master - Для роботи також потрібно проходити тест з російської мови, писати твір. Середня ціна за 1000 знаків копірайтингу - 60 рублів, рерайтингу - 40 рублів.
 
 
 
 
____________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті