Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU

Про доміно і сайти, де в нього пограти на гроші.

Трохи про доміно: 
Доміно - гра, в процесі якої вибудовується ланцюг кістяних пластинок, дотичних половинками з однаковим числом очок. Набір доміно являє собою 28 кісточок, всіх можливих номіналів, які можливі при випаданні гральних кісток, плюс голий/голий (нуль/нуль).
Ігри у доміно: Козел (найбільш популярна), Морський козел, Осел, Телефон, Доміно покер, Генерал, Ковбаса, Сімка і багато інших.
Доміно
Цікаве про доміно: 
- Гра "доміно" була придумана французькими ченцями. Її назва походить від фрази вечірньої служби: Dixit Dominus Domineo Meo
- На Сході відомо більше 40 різних ігор з використанням доміно
- У 2013 році Україна стала 39 членом Міжнародної федерації доміно і зайняла 22-е місце з 39 учасників на чемпіонаті світу.
- В XI столітті в Китаї грали в доміно картами. Вони робилися з щільного паперу, яка нагадувала собою картон. Так доміно стало фактором розвитку карткових ігор в цій країні. 
 
Де пограти в доміно на гроші:

 1xbet
1.1XBET - Популярна букмекерська контора, де крім ставок на спорт, казино, покер, різних лотерей і тоталізаторів є дуже багато всього цікавого в тому числі і гра в доміно. Все це підкріплено великою кількістю бонусів та акцій.
 


 
 
1xbit
2.1xBit - Букмекерська контора, засобами платежу в якій виступають переважно криптовалюти. Є багато різних ігор, серед яких і класичне доміно. Мінімальна ставка - 0,05 mBt (0,00005 Btc), максимальна - 110 mBt. Переможець гри забирає суму ставки, помножену на 2. Щотижня проводиться турнір. Для участі, потрібно грати в ігри розділу "1XGames". Переможцем стане той, хто набере найбільшу кількість очок (сума ставок). Приз за 1 місце - 1ETH, призи за 2-12 місце - безкоштовні прокручування колеса в грі "lucky Wheels", де можна виграти дуже корисні функції.
 


 
 
Фан спорт
3.Фан Спорт - Букмекерська контора, орієнтована на український ринок. Можна зіграти в доміно з мінімальною ставкою 5 грн. Максимальна ставка перевалює за 10 000 грн. Як і в будь-якій букмекерській конторі, надлишок бонусів та акцій.
 


 
 
Betandyou
4.Betandyou - Букмекерська контора схожа на попередню. Для платежів , крім криптовалют можна використовувати платіжні системи WebMoney, Perfect Money, Yandex Money та інші. Мінімальна ставка - 5 грн, максимальна - понад 10 000 грн. Проводиться щоденний турнір для всіх ігор розділу "Ігри" з можливістю виграти Apple Iphone 10.
 
 
 
 
Mellbet
5.MelBet - В цій букмекерській конторі також можна пограти в доміно. Знайти його можна в розділі "Fast Games". Ставки в межах 10 - 25 000 руб. Беріть участь в щотижневому турнірі з усіх іграх "Fast games" та вигравайте Apple Watch.
 
 
 
1xslots
6.1XSLOTS - Сайт присвячений іграм і слотам, як в 1xBet. Ставок на спорт тут немає. Умови гри в доміно на 1xslots, нічим не відрізняються від умов в вище зазначених сайтах.
 
 
 
 
 

 

Також дивимося:
Нарди на гроші
Шашки на гроші
Шахи на гроші
Дурень на гроші
Морський бій на гроші

 
____________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті