Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Що таке електронна платіжна система. Список найпопулярніших. 
Електронна платіжна система -це система розрахунків між фінансовими установами, бізнес-організаціями та інтернет-користувачами при купівлі-продажу товарів і за різні послуги через інтернет.
 
Найбільш популярні платіжні системи:
 
Вебмані
Система електронних платежів WebMoney є найпопулярнішим сервісом серед користувачів країн СНД.
Система заснована в 1998 році. На сьогодні кількість користувачів перевалило за 30 млн.
Поповнити рахунок в системі WebMoney, або вивести гроші можна кількома способами: інтернет-банкінг, банківські перекази, WM-карти, платіжні термінали, обмінні пункти, перекази з рахунків мобільного та інші способи. Вивести кошти можна аналогічними способами, а також з допомогою спеціальної пластикової картиWebMoney.
З 28.05.2018 заборонена в Україні!
Перехід на сайт
 
 
 
 
 
 
Payeer
Payeer - міжнародна електронна платіжна система, дуже зручна у використанні. Була заснована в 2012 році. Широко використовується в іграх з виведенням грошей, а також у багатьох інвестиційних проектах. Пряме виведення і поповнення доступні за допомогою багатьох платіжних систем та інших способів. Якщо Ви запросите людину по спеціальному посиланню в Payeer - будете отримувати 40% від доходу за всіма операціями. Загалом, дана платіжна система має багато переваг порівняно з іншими. На підтвердження цього є таблиця.
Перехід на сайт
 
 
 
 
 
 
Перфект мані
Perfect Money - платіжна система, яка дозволяє користувачам здійснювати миттєві платежі і фінансові операції в інтернеті. Широко використовується для інвестування в різні проекти.
Була заснована в 2007 році. Ця платіжна система дозволяє:
- проводити розрахунки між користувачами;
- одержувати платежі в рамках різних бізнес-проектів в мережі інтернет;
- здійснювати оплату за товари і послуги;
здійснювати роботу з HYIP-проектами.
Ввести грошові кошти в систему можна за допомогою платіжних терміналів, обмінних пунктів, банківських переказів, ваучерів поповнення, або з кредитної біржі. Вивести можна аналогічними способами.
Перехід на сайт
 
 
 
 
Ківі
QIWI - міжнародний платіжний сервіс почав роботу в 2008 році. Являє собою електронну платіжну систему, що дозволяє здійснювати платежі з використанням різних пристроїв і каналів зв'язку, як стаціонарних, так і мобільних. Після півроку не активності аккаунта QIWI, платіжна система починає списувати Ваші гроші, по 10 рублів в день. При досягненні нулю на балансі, аккаунт блокується, з написом"агента не існує в системі". Гроші Вам ніхто не поверне.
У 2011 році кількість користувачів системи досягла 40 млн. Платіжна система QIWI функціонує в 22 країнах, у тому числі в Україні, Білорусії, Молдові, США, Казахстані, Киргизії, Китаї, Болгарії та ін.
Поповнення QIWI гаманця можна здійснити за допомогою інтернет-банкінгу, банкоматів, платіжних терміналів, банківських переказів і карт, зрахунку мобільного телефону та ін.
Вивести гроші з платіжної системи QIWI можна за допомогою грошових переказів (CONTACTUnistreamAnelik та ін), а також на банківські рахунки і карти. 
Перехід на сайт
 
 
 
 
Яндекс Гроші
Яндекс Гроші - універсальна платіжна система однойменного порталу, яка є досить поширеною серед користувачів Росії.
Платіжна система Яндекс.Гроші, яка почала свою роботу в 2002 році, проста і зручна у використанні, дозволяє оплачувати величезний перелік товарів і послуг. На квітень 2014 року кількість зареєстрованих гаманців становила 18 мільйонів.
Поповнення гаманців Яндекс. Гроші здійснюється через термінали, обмінні сервіси, інші платіжні системи та інше.
Вивести гроші можна на пластикові картки банків-партнерів, на гаманці інших систем, через системи грошових переказів та інше.
Перехід на сайт
 
 
 
 
Єдиний гаманець
W1, або Єдиний гаманець - електронна платіжна система, яка почала діяти в 2007 році, працює на ринках Росії, України, Білорусії, Польщі, Латвії, США, Китаю, Казахстану, ПАР та інших країнах. Реєстрацію можна здійснити на номер мобільного телефону або адресу електронної пошти. Поповнити W1 можна за допомогою банківських переказів, рахунків і карток через банкомати, платіжні термінали, а також електронною готівкою – переведенням їх від інших платіжних систем або за допомогою обмінних пунктів.
Вивести гроші з Єдиного гаманця W1 можна через поштовий переказ, грошовий переказ Anelik та CONTACT, а також на карту VISA банків СНД і гаманці інших платіжних систем, в т. ч. WebMoney, Яндекс.Гроші та ін.
Перехід на сайт
 
 
 
 
 
Pay Pal
Paypal - платіжна система, що почала працювати у 1999 році. Працює в 190 країнах(на 2012 рік), має понад 160 млн. зареєстрованих користувачів, використовує безліч світових валют.
Час від часу PayPal, часто без вказівки причини, блокує обліковий запис вимагаючи надати різного роду інформацію у вигляді документів, приміром підтвердження адреси, копії документів, що засвідчують особу,виписку банку і номер банківської карти. PayPal створена групою студентів, в числі яких був емігрант з України Макс Левчин, пізніше відзначився і в проекті Facebook.
Перехід на сайт 
 
 
 
 
 
 
 
Skrill
Платіжна система MoneyBookers, а з 1 жовтня 2011 року Skrill широко використовується для участі в букмекерських конторах і не тільки. Почала працювати в 2002 році і доступна майже в 200 країнах світу.
Поповнити гаманці Scrill можна через банківський переказ або переклад з пластикової карти.
Виведення грошових коштів здійснюється на банківський рахунок, платіжну карту, або за допомогою чека.
Перехід на сайт
 
 
 
 
 
Neteller
Neteller - електронна платіжна система, що дозволяє здійснювати перекази по всьому світу. Заснована в 1999 році. Підтримує 18 валют і доступна в 180 країнах світу, серед яких представниками колишнього СРСР є лише Україна, Росія, Білорусь, Грузія, Естонія, Латвія і Литва.
Перехід на сайт
 
 
 
 
 
 
Easy pay
EasyPay - Перша білоруська електронна платіжна система призначена для платежів в інтернеті за допомогою SMS. Відповідно валютою цієї системи є білоруський рубль. Працює з 2004 року. Купити гроші, EasyPay можна у відділеннях Белгазпромбанку, Беларусбанку, Пріорбанку, Белагропромбанку, за допомогою інших платіжних систем і багатьма іншими способами. Виведення здійснюється через Белгазпромбанк.
Перехід на сайт
 
 
 
 
 
 
Interkassa
Система прийому платежів INTERKASSA являє собою універсальний апаратно-програмний комплекс, за допомогою якого здійснюється обробка операцій від основних платіжних інтернет-систем.
INTERKASSA - це зручний у використанні сервіс, підключення до якого дозволить інтернет-магазинам, веб-сайтам та іншим торговим майданчикам приймати всі можливі форми оплати в максимально короткі терміни.
Перехід на сайт
 
 
 
 
 
 
 
Free Kassa
FREE-KASSA - це сервіс прийому платежів на сайті (інтернет-магазині), що дозволяє інтернет-магазинам і постачальникам послуг приймати платежі від клієнтів в будь-якій електронній валюті, за допомогою смс-повідомлень, через грошові/банківські перекази, через термінали оплати і звичайно банківських карти VISA, MasterCard.
Перехід на сайт
 
 
 
 
 
____________________________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті