Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Огляд гри з виведенням грошей Ферма Соседи.
 
Ферма Соседи - це захоплююча онлайн-гра з виведенням грошей, де Вас чекає стабільний, надійний, постійний дохід.
Ферма сусіди
Ви починаєте свою фермерську діяльність з посіву пшениці на своєму полі. 1 поле дається безкоштовно, надалі - кожне нове поле - 2 FSR (валюта проекту). Пшеницю Ви використовуєте як корм для курей. Їх Ви купуєте і саджаєте в курник. Перший курник також дається безкоштовно. Кожен наступний - 3 FSR + набір для ремонту, вартість якого 12  FSR.
 
Принцип такий:  Ви садите пшеницю, вартість даного процесу - 0.01  FSR, через годину вона дозріває, Ви годуєте нею курку і через 12 годин отримуєте яйце. Набравши 100 яєць - можна продавати їх в крамниці за ціною - 0.065 FSR за штуку. Половину сум Ви отримаєте відразу, а інша половина продається в магазині в порядку живої черги. Кошти нараховуються на баланс для оплати! 
 
У кожному курнику - 9 курей, після того як курка знесе 60 яєць, вона гине і треба буде купувати заново. Після того як в загоні побуває 27 курок - він зламається. Можна відремонтувати витративши 1 набір для ремонту, а можна просто кинути і займатися тваринами в інших загонах.
 
Також Ви отримуєте 100 одиниць сили. Вона витрачається на різні дії (посів насіння, збір продукції і т.д.) Завдяки цим діям Ви заробляєте очки досвіду і тим самим підвищуєте свій рівень. Чим Вище рівень - тим більше у Вас можливостей.
 
Після того як Ви наберетеся досвіду, і в прямому і в переносному сенсі, на Вас чекає покупка свинарників, кошари, корівників, фабрик продуктів, фабрик піци, посадка кукурудзи, ячменю, буряків і багато іншого, з чим Ви ознайомитеся докладніше, якщо почнете грати.
 
Як заробити гроші:  28.11.2017 відбулося оновлення, яке істотно змінило концепцію гри. Якщо раніше, щоб гроші впали на баланс для виведення, досить було продати продукцію від тварин і половину Ви отримували відразу, половину потім, то зараз потрібно робити піцу. Для цього потрібно купити ліцензію і запастися силою (поїсти піцу). Також в меншій мірі знадобляться біопаливо і рукавиці. 
Через 12 годин можна зібрати Ваші піци і виставити їх на продаж. Після того як Ви відстоїте чергу - отримаєте 10% від 747 руб. (Вартість продажу 100 піц) на виведення і 90% на баланс для оплати. Ось так ось все складно, але це повинно вирішити проблеми гри і принести їй стабільність.
 
 
Криптовалюта:  30.01.2018 У грі Ферма Соседи з'явилася криптовалюта FERMA. З 05.02.2018 у користувачів проекту, які знають, що таке "Стара гра" є можливість обміняти всі активи звідти, на свій криптобаланс за курсом 50 FSR = 1 Ferma. Потім потрібно зареєструватися на сайті  Waves . Туди Ви будете виводити Ferma. Що робити далі, вирішувати тільки Вам. Можна чекати підвищення курсу, можна відразу обміняти на гроші. Біржі на яких торгують Ferma -  Stocks ,  CoinMarker ,  WorldCoinIndex . 
18.11.2018.з'явився баланс RUB. У підсумку у Вас 3 балансу: ігровий, FERMA і RUB. Щоб вивести гроші, потрібно кошти з ігрового балансу обміняти на FERMA, а FERMA в свою чергу обміняти на RUB. Все це по, м'яко кажучи, не особливо вигідному курсу. FERMA можна не міняти на RUB, а вивести на біржу. Поповнення відбуваються в зворотному порядку - спочатку гроші з'являються на RUB, потім Ви їх обмінюєте на FERMA і нарешті FERMA обмінюється на ігровий баланс. З нього робляться усі покупки і зароблені у грі кошти, також приходять сюди.
 
 
Початок роботи проекту:  21.02.2011!
Платіжні системи:
Поповнення балансу  - Payeer, Інтеркаса, Free-Kassa, QIWI, Яндекс Гроші, OkPay, Bitcoin, Банківські картки, а також термінали оплати, поповнення з мобільного телефону та інші способи  .
Виведення коштів  - Payeer, Яндекс Гроші, OOOPAY, QIWI, OkPay, виведення на карту і інші способи.
Партнерська програма:  Ви будете отримувати 5% від поповнень Ваших рефералів. 
Реєстрація
 
 
____________________________________________
Інші Ігри з виведенням коштів
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті