Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Фріланс. Що це? Суть роботи на біржах фрілансу. Короткий огляд популярних бірж.
 
Фріланс – робота на самого себе.
Фрілансер – вільний працівник в одній з багатьох сфер, що сам займається пошуком замовлень, які він може виконати, або вибирає із запропонованих.
 
Суть роботи:
Що ж може зробити фрілансер, яку роботу? Список видів діяльності дуже широкий, ось деякі приклади: Створити сайт, розкрутити сайт, аудіомонтаж, 3D візуалізація, дизайн мобільних додатків, написати реферат, онлайн репетиторство, бухгалтерські послуги та багато, багато, дуже багато іншого.
Фріланс
    
Є ті, хто може виконати роботу і є ті хто в цій роботі зацікавлений, тобто замовники. Для співпраці перших з другими, існують біржі фрілансу. Замовники розміщують замовлення, фрілансери подають заявки на їх виконання і чекають схвалення. Потім обумовлюються строки, ціна і фрілансер приступає до роботи. Після закінчення терміну, відбувається здача роботи і її оплата.
 
Гроші можна отримати безпосередньо від замовника, але ж люди бувають різні. Коли все тримається на чесному слові, виникає спокуса не заплатити за роботу. Це звичайно рідкість, але тим не менше!
Щоб такого не виникало використовується безпечна угода, яка є в більшості бірж фрілансу. При такій угоді, біржа виступає між вами та замовником фінансовим посередником і гарантує оплату замовлення, а замовнику повернення коштів, якщо ви не вкладетеся в терміни. Звісно це не безкоштовно. Комісія складе до 10% від вартості замовлення.
 
Фрілансеру буде потрібно скласти резюме. Адже саме по ньому замовник обере Вас для своєї роботи. Якщо вкласти в свій аккаунт трохи грошей, то ви дуже "допоможете" замовнику вибрати саме Вас. Також з часом ви напрацюєте собі рейтинг і репутацію, тоді тільки встигай відбиватися від замовлень:)
 
Біржі фрілансу:
Freelance UA 
1.Фріланс UA – найвідоміша біржа фрілансу України. Працює з 2009 року. Налічує 17 спеціалізацій, які поділені в цілому на більш ніж 150 підтем.
Наприклад: Бухгалтерія, дизайн інтерфейсів додатків, юриспруденція, контент-менеджмент, медіапланування, промислова фотозйомка.
Аккаунт Pro. Вартість 105 грн. В місяць.
Що дає: Ви перебуваєте в списку ТОП фрілансерів, можете вказати до 5 додаткових спеціалізацій, ваш рейтинг збільшується на 25% та інші переваги.
Аккаунт ПРО підвищує лояльність замовників до вашої анкети. Шанс вибору вас виконавцем замовлення, збільшується в кілька разів.
 
 
 
FL
2.FL.RU – найбільша російськомовна біржа віддаленої роботи. Стартувала у 2005 році.
Вся робота поділена на 20 тем. Вони в свою чергу класифікуються на більш ніж 200 вузьких спеціалізацій.
Наприклад: Програмування ігор, дизайн упаковки, створення субтитрів, адміністрування мереж, весільна фотозйомка, PR-менеджмент.
Pro аккаукнт. Вартість - 1085 руб. в місяць.
Що дає: Підвищення рейтингу на 20%, доступ до преміум проектів, необмежені відгуки на проекти.

 

Weblancer 
3.Weblancer - Одна з найбільш вікових бірж.  Бере свій початок у 2003 році. На біржі 13 категорій діяльності, які в свою чергу поділені на 66 більш вузьких спеціалізацій.
Наприклад: Наповнення сайтів, архітектура будівель, озвучення, іконки і піксель-арт, написання віршів.
Тарифи. Від тарифного плану залежить, яке число розділів Ви зможете вказати в переліку своїх послуг. 
Для ознайомлення з сервісом кожному фрілансеру при реєстрації нараховуються 5 безкоштовних універсальних заявок.
Якщо Ви заповните профіль і портфоліо — вам будуть нараховані ще 50 заявок.
Потім, за розміщення своїх послуг в конкурентних темах(дизайн сайтів, сайт «під ключ», копірайтинг, HTML-верстка) доведеться платити. Зазвичай не більше 10$ в місяць.
 
 
 
Freelance RU
4.Фріланс RU – Одна з найкращих бірж Росії. 24 теми з пошуку роботи, близько 200 більш вузьких тем.
Наприклад: Переклад з голландської, рекламна фотозйомка, кадровий консалтинг, розробка кошторисної документації, забезпечення безпеки даних.
Бізнес-аккаунт. Вартість – від 590 до 1499 руб. в місяць.
Що дає: Ви можете необмежено подавати заявки на участь в проектах, пріоритетне розміщення в каталозі фрілансерів, збільшується кількість публікацій про послуги і спеціальних пропозицій в каталозі послуг, відсутня реклама в профілі та багато інших переваг. 
 
 
____________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті