Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Profitcentr - сайт з відомими способами заробітку і значною кількістю роботи, що є величезним плюсом.
Profitcenter
 
Види заробітку:
- Серфінг сайтів 15
На 02.06.2019:
Серфінг сайтів - Починаючи серфити сайти на Profitcentr, пропускайте статичні посилання (спускайтеся трохи нижче) і переглядайте динамічні (оплачувані). За 1 перегляд сайту - 1-5 копійок.
Читання листів - читаєте лист рекламодавця, відповідаєте на питання і переглядаєте сайт. За 1 лист - 3-6 копійок.
Виконання завдань - виконуєте те, що від Вас хоче автор завдання і отримуєте винагороду від 20 копійок до сотень рублів.
Проходження тестів - Дотримуєтеся інструкції і дізнаєтеся відповіді на питання, які вказані в тесті. Вартість виконання приблизно 0,2 руб.
Соціальні мережі - Якщо прив'язати до Profitcentr Ваші акаунти Вконтакте, Youtube, Instagram -  стануть доступні окремі завдання пов'язані з цими соц. мережами.
 
Реклама:
Розмістити динамічне посилання (у серфінг) - 1000 переглядів - 40 рублів. Мінімальна кількість переглядів - 200.
Розмістити статичне посилання - Розміщуються на певну кількість днів. При цьому кількість переходів по ним може бути необмежена. Ви отримуєте саме зацікавлених відвідувачів на свій проект. Посилання розміщується на сторінках - Перегляд сайтів і Платні листи. Розміщення посилання на один день - 79 рублів.
Платний лист - В листі можна зацікавити користувачів своїм сайтом ще до його перегляду. Вказуйте на його достоїнства і переваги, а для того щоб переконатися, що користувач прочитав лист, існує контрольне питання, відповідь на яке, криється в листі. Мінімальне замовлення - 500 переглядів, вартість - 30 руб. А також: Рекламний лист на 30 днів - 1999 руб. (Доступно для прочитання 1 раз кожному користувачеві проекту, а також новим користувачам протягом 30 днів).
Контекстна реклама - розміщуєте посилання, його заголовок, опис, оплачуєте переходи по ньому. Вартість 1 переходу - 0,79 руб.
Банери - розміщення свого банера на сайті Profitcentr буде коштувати від 19 рублів в день.
Завдання - Доносите до виконавця те, що від нього хочете і призначаєте винагороду. Мінімум - 0,25 руб.
Розміщення сайту в каталозі - 270 руб. в місяць.
Тести - Використовується для того, щоб "поганяти" виконавця по своєму сайту. Вартість виконання від 0,25 руб.
Youtube, Вконтакте, Instagram - Лайки підписки, перегляди відео, вступ до групи і ін.
Текстове оголошення - Текстовая інформація з посиланням на Ваш сайт, яка розміщується внизу на сторінці серфінгу. Вартість - 19 руб. на добу.
 
 
Дошка пошани:
Аватар розміщується в лівому блоці на всіх сторінках сайту. Розмістивши свій аватар на дошці пошани, Ви отримаєте чудову можливість заявити про себе, а так само залучити в свою команду вільних рефералів. Клікнувши по аватару користувачі потрапляють на Вашу стіну. Ваш аватар буде розміщений до тих пір поки його не змінить інший користувач, а значить він може провисіти як кілька хвилин, так і декілька днів.
Щоденний конкурс на самого Почесного учасника системи!
Щодня з 0.00 до 24.00(MSK) учасник, "що засвітився" на Дошці пошани більшу кількість разів - отримує грошовий приз у розмірі 10% від суми ВСІХ розміщень ВСІХ учасників протягом доби! Приз буде зарахований протягом 5 хв після закінчення конкурсу Вартість розміщення: 1 руб.(оплата з Вашого Рекламного рахунку).
 
Реферали:
На початку Ви будете отримувати 10% від заробітку Ваших рефералів за перегляд сайтів і листів і 3% за виконання завдань, проходження тестів і роботу в соц. мережах. За активність на проекті у Вас буде збільшуватися рейтинг. Чим він вище, тим більший відсоток Ви будете отримувати. Максимум що можна досягти - 60% за листи і серфінг, 10% за завдання, тести, соц. мережі та розміщення на дошці пошани з рефералів 1 рівня, а також 10% за листи, серфінг, завдання та 5% за тести і соц. мережі з рефералів 2 рівня.
 
Об'єм роботи (в випадковий день):
- Листи - 6
- Тести - 8
- Завдання - 4361
 
Аматорські відео про проект на YouTube:

 
 
Платіжні системи:
Поповнення: WebMoney, Яндекс Гроші, Payeer, Perfect Money, Bitcoin, Litecoin, Okpay, W1, Paypal, Free Kassa, Interkassa, Visa, MasterCard, рекламний рахунок
Виведення: WebMoney, Яндекс Гроші, Payeer, Perfect Money, Qiwi, мобільний телефон (тільки для Росії).
 
Статистика:
Початок роботи проекту - 02.04.2009
На 05.02.2020:
Всього користувачів - 2 779 303
Всього виплачено - 79 715 796 руб.
Найдорожче завдання - 944 руб.
На 07.04.2020:
Всього користувачів - 2 865 955
Всього виплачено - 82 966 736 руб.
Найдорожче завдання - 850 руб.
Сайт - https://profitcentr.com/
 
 
 
____________________________________________
Інші агентства в розділі Заробіток на кліках
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті