Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU

SEO-FAST.RU  - якісний проект, який можна поставити нарівні з Seo sprint і Profitcentr.

Seo-fast

Види заробітку:
Серфінг/Оплачувані відвідування - Перегляд сайтів за кілька копійок. Є три типу Standart, Mini і банерний серфінг, відрізняються вони часом перегляду, візуальним виведенням та сумою оплати за перегляд.
Листи - читання листів рекламодавця. Лист буде зараховано, коли ви правильно відповісте на запитання внизу і переглянете сайт. Після цього Ви отримаєте суму трохи більшу ніж за перегляд сайту в серфінгу.
Завдання - виконуйте доручення авторів завдань і отримуйте винагороду. Чим складніше завдання, тим більше грошей Ви одержите.
Тести - Вам потрібно уважно прочитати всю інформацію надану рекламодавцем і вибрати правильні варіанти відповідей. Вартість - від 10 копійок.
Youtube/Вконтакте - Прив'язка Ваших акаунтів цих соц. мереж дозволить Вам заробляти на лайках, підписках, переглядах і т. д.
Тізерна реклама -Для того що б почати заробляти на тизерній рекламі, ви повинні завантажити розширення в браузер.

 

Реклама:
Динамічні посилання - інакше кажучи - реклама в серфінгу. Мінімальна вартість одного перегляду Вашого сайту - 0,036 руб. Також можна замовити безлімітну кількість переглядів терміном від 1 до 4 тижнів за 800 - 4000 руб.
Оплачувані листи - за прочитання одного Вашого листа - 0,02 руб. Це мінімум.
Тести - це розділ, що дозволяє запросити людину на ваш інтернет-ресурс, провести які-небудь дії, після чого відповісти на 3 контрольні питання. Це особливо корисно, якщо потрібно, щоб людина що-небудь прочитала, пройшлася по різних сторінках сайту, або прийшов зі сторінок Google по необхідним ключовим словам. Ціна за 1 проходження тесту - від 0,161 руб.
Завдання - викладаєте Ваші вказівки у тексті завдання і призначаєте винагороду, мінімум 20 коп. + комісія системи = 0,24 руб.
Контекстна реклама - розміщення Вашого посилання в рекламному блоці SEO-FAST.RU для зростання рейтингів Вашого сайту буде коштувати 20 руб. на добу.
Банер - розміщення Вашого банера на проекті буде коштувати 8 руб. на добу.
Рекламний ланцюжок - Реклама розміщується вгорі сайту SEO-FAST.RU і її видно на всіх сторінках. Даний вид реклами дозволяє залучити на сайт виключно зацікавлених користувачів! Вартість - 50 руб.
Псевдо посилання - Користувач не отримує винагороди за клік по вашій рекламі. А якщо вже клікнув - значить йому ваш ресурс дійсно цікавий. Псевдодинамічні посилання розташовані на сторінках серфінгу, листів, завдань, вгорі або внизу. Ваша реклама буде знаходитися в показі той час який ви оплатили і отримуватиме необмежену кількість переходів. Вартість - 30 руб. на добу.
Youtube - Вартість одного одного перегляду відео - 0,0035 руб.
Вконтакте - За лайк потрібно заплатити 0,13 руб. за вступ до спільноти - до 1 руб.

 

Реферали: Відсоток відрахування з Ваших рефералів буде зростати в залежності від Вашого розвитку. Щоб підняти рейтинг, потрібно проявляти активність на проекті і залучати до нього рефералів. Також завдяки Вашій активності Ви автоматично зможете отримати максимальний рефбек.

Seo fast рейтинг

 

Дошка пошани: Ваш аватар буде видно на всіх сторінках сайту, це відмінна можливість заявити про себе або залучити вільних рефералів! Клікнувши по аватару користувачі потрапляють на Вашу стіну де дізнаються про вас більше і можливо приєднаються до вас. Ваш аватар буде розміщений до тих пір поки його не змінить інший користувач, а значить він може провисіти кілька хвилин, а може й кілька днів.

Зробивши високу ставку вас не зможуть змістити поки не зроблять рівну  або ставку вище, але вона кожні 5 хвилин знижується на одну одиницю, поки не досягне нулю.

Вартість розміщення залежить від розміру ставки (Оплата з вашого Рекламного рахунку.)
При розміщенні ви отримуєте 50% балів рейтингу від ваших ставок

Щоденний конкурс: Час проведення конкурсу з 00.00 до 00.00 кожен день. Умови прості: Хто протягом доби набере більше всіх в сумі ставок - той і переможець. Грошовий приз: 40% від суми ВСІХ ставок ВСІХ учасників протягом доби.

 

Об'єм роботи (в випадковий день):
- Серфінг - 10 сайтів
- Оплачувані відвідування - 5 сайтів
- Листи - 8
- Тести - 30
- Завдання - 3167

 

Аматорські відео про проект на YouTube:

Платіжні системи:

Поповнення - Яндекс Гроші, WebMoney, QIWI, Perfect Money, Payeer, Інтеркаса, Robokassa і багато інших способів.
Виведення - WebMoney.

 

Статистика:
Початок роботи - 16.02.2012
На 05.02.2020:
Всього користувачів - 2 114 712
Активних користувачів - 120 552
Всього виплачено - 77 244 192 руб.
Найдорожче завдання - 850 руб.
На 07.04.2020:
Всього користувачів - 2 170 807
Активних користувачів - 129 008
Всього виплачено - 81 361 480 руб.
Найдорожче завдання - 1000 руб.
Сайт - https://seo-fast.ru/

 

 

____________________________________________

Інші сервіси в розділі Заробіток на кліках
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті