Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Seo-Rublick - Рекламне агенство, де крім класичних видів заробітку (серфінг, завдання і т. д.) є можливість заробляти на інвестиційній діяльності. Докладніше - у тексті нижче.
Seo-rublick big
Види заробітку:
Серфінг - За перегляд сайту на даному проекті можна заробити приблизно 1-3 копійки.
Автосерфінг - За перегляд сайту в автоматичному режимі заробіток складе 0,0017 руб.
Читання листів - Перед переглядом сайту, потрібно прочитати текст і відповісти на питання. Заробіток 2-4 копійки.
Проходження тестів - Для того щоб відповісти на питання тесту(в більшості випадків їх 3) потрібно слідувати інструкції автора тесту. Заробіток за 1 тест - від 0,1 руб.
Завдання - Виконуєте вимоги автора за інструкцією, відправляєте йому звіт і заробляєте мінімум 0,2 руб.
 
Інвестиції: Інвестори, як і адміністрація отримують відсоток з рекламодавців, і чим більше реклами замовлено, тим вище прибуток. Всі акціонери отримують свій відсоток відразу після оплати будь-якої реклами рекламодавцем. Інвестор може придбати будь-яку кількість акцій, доступних для продажу, за ціною 50 руб. за одну акцію. Ця можливість жорстко обмежена числом акцій, що випускаються. Якщо на момент покупки акцій у системи більше немає, є можливість придбати їх на біржі у інших користувачів проекту, але відповідно за завищеною ціною. Прибуток з однієї акції є плаваючим, рідко досягає позначки 0,05 руб. за добу.
 
Реклама:
Серфінг - 100 переглядів Вашого сайту в серфінгу будуть коштувати 3,82 руб.
Test Drive - 300 переглядів Вашого сайту в серфінгу безкоштовно. Можна скористатися тільки 1 раз.
Автосерфінг - Ціна 300 переглядів сайту в даному розділі - 0,77 руб.
Псевдо посилання - Розташовані під платними (динамічними) посиланнями в розділі "Серфінг", схожі на них по виду. Якщо їх переглянуть, то лише за власним бажанням. Вартість розміщення - 2 руб. за добу.
Статичні посилання - Розташовані над платними посиланнями в розділі "Серфінг", а також над листами у відповідному розділі. Тільки зацікавлені користувачі перейдуть на Ваш сайт, адже вони це зроблять безкоштовно. Вартість розміщення на 1 день - 4 руб. 
Контекстна реклама - Ви платите за перехід тільки в тому випадку, якщо користувач сам захоче це зробити. Вартість за 10 переходів - 3 руб.
Текстові оголошення - Те ж, що і статичні посилання, тільки з великим текстом. Оплата - 2,5 руб. за добу.
Банери - залежно від розміру та місця розташування банера вартість показу протягом доби коливається в межах 2,5 - 4 руб.
Посилання у фреймі - Посилання розташовані у фреймі перегляду реклами і показуються у випадковому порядку кожні 5 секунд. Вартість за добу - 2,5 руб.
Листи - Розміщення посилання з текстом у розділі "Читання листів" - 4,81 руб. за 100 переглядів.
Оплачувані тести - З їх допомогою можна залучити людину на сайт з метою зробити які-небудь дії. Ціна за один тест - 0,123 руб.
Рекламний ланцюжок - Розміщення Вашої реклами в спеціальному блоці з 5 посилань у верхній частині сайту. Ваше посилання буде висіти доти, поки його не витіснять нові 5 посилань замовлені іншими користувачами. Вартість послуги - 10 руб.
Рухомий рядок - Це текстові посилання, які розміщуються вгорі всіх сторінок сайту під блоком "Рекламний ланцюжок", і показуються у випадковому порядку. Ціна за добу - 5 руб.
Платний рядок - Ваше посилання буде відображатися вгорі на всіх сторінках, поки його не змінить інший користувач. Посилання розміщується автоматично і виділяється червоним кольором. Вартість розміщення - 5 руб.
Розсилка на email - Ваша реклама буде відправлено на електронну пошту користувачам сайту, які відзначили в своєму профілі поставивши в чебоксі галочку "Відправляти платні листа на Email"Вартість послуги - 250 руб.
Миттєві повідомлення - Це повідомлення, які показуються праворуч внизу у вигляді повідомлень. Тривалість показу за принципом рекламного ланцюжка. Вартість розміщення - 1,25 руб.
Завдання - Доносите до користувача, що йому потрібно зробити і відправити, щоб відзвітувати про виконану роботу. Призначаєте винагороду(мінімум 0,2 руб.).
Пакети реклами - 5 пакетів з 8 видами реклами, які відрізняються числом переглядів і кількістю днів розміщення. Вартість пакетів - 75, 125, 230, 310 і 450 руб.
 
Дошка пошани: За визначену ціну Ви розміщуєте свій аватар на дошці пошани для того щоб вільні реферали дізналися хто Ви такий і могли до Вас приєднатися. Щоб розмістити аватар, потрібно перебити ставку користувача, який зробив це до Вас. Ставка автоматично знижується кожні 5 хвилин.
Щомісячний конкурс: Хто протягом місяця більше Всіх стане на дошку пошани - той і Переможець. Приз - 8% від суми всіх ставок всіх учасників протягом місяця.

 

Реферали і рейтинг: За залучення реферала в даний проект, Ви отримаєте 3,5 одиниць рейтингу, який потрібен для кар'єрного росту.Також рейтинг можна заробити переглядаючи як платну, так і безкоштовну рекламу, виконуючи завдання, за замовлення реклами Вами і Вашими рефералами.
На біржі рефералів можна як купити, так і продати.
На аукціоні можна придбати якісних рефералів.
Кар'єрний шлях на цьому проекті складається з 9 статусів.

Рейтинг сео рублик

 

Об'єм роботи (в випадковий день):

- Серфінг - 3 сайти
- Автосерфінг - 31 сайт
- Листи - 1
- Тести - 10
- Завдання - 138
- Оплачувані відвідування - 1

 

Аматорські відео про проект на YouTube:

 

Платіжні системи: 

Поповнення рекламного рахунку WebMoney, Payeer, Qiwi, Perfect Money, Yandex Money, Megakassa, з основного рахунку
Поповнення інвестиційного балансу - Payeer, Qiwi, Perfect Money, Yandex Money, Megakassa, з основного рахунку
Висновок зароблених коштів - WebMoney, Yandex Money, Payeer, Perfect Money.
Статистика:
Початок роботи проекту - 14.11.2016
На 05.02.2020:
Всього користувачів - 57 406
Всього виплачено - 453 833 руб.
Найдорожче завдання - 16 руб.
На 07.04.2020:
Всього користувачів - 57 861
Всього виплачено - 460 028 руб.
Найдорожче завдання - 16 руб.
Сайт - http://seo-rublick.ru/
 

 

  

____________________________________________

Інші сервіси в розділі Заробіток на кліках
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті