Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
SEO sprint - це кращий проект з усіх САРів, поштовиків, буксів і т. д. Якщо Ви починаєте працювати в інтернеті, він підійде найкращим чином. І Ви будете далеко не першим, якщо виберете саме SEO sprint, так як переважна більшість початківців заробляти в інтернеті, вибирають заробіток на кліках, тому що це найлегший вид заробітку, а Seosprint є найяскравішим його представником.
Сео спрінт
Види заробітку:
Серфінг сайтів - 3-6 копійок за перегляд одного сайту.
Читання листів - 5-8 копійок за читання одного листа. Відрізняється від серфінгу сайтів тим, що перед переглядом сайту, Вам потрібно буде прочитати лист рекламодавця і відповісти на питання.
Проходження тестів - від 15 копійок. Виконуєте інструкцію рекламодавця і відповідаєте на питання (частіше всього їх 3) з варіантами відповідей.

Виконання завдань - від 20 копійок до сотень рублів. Завдання можуть бути різної складності та різних категорій. Категорії: Тільки реєстрація, тільки кліки, реєстрація+активність, запрошення в реферали Seosprint, соціальні мережі, бонуси, YouToube, постинг в форуми/блоги, написати статтю, відгук/голосувати, інвестиції, Forex, грати в ігри, мобільні програми, інше.

 

Реклама:

На Seosprint можна розкрутити свій ресурс такими способами:

Посилання в серфінгу - Розміщуєте посилання на свій ресурс пишите її назву та короткий опис. Мінімальна вартість за один перегляд - 0,05 руб. в жодному разі не вибирайте такий спосіб розкрутки, якщо Ваш ресурс - це сайт на Ucoz. Його заблокують.

Платні листи - В листі пишіть те, що хочете донести до читача цього листа. Придумуєте питання, відповісти на який можна, тільки прочитавши текст в листі. Придумуєте назву і вставляєте посилання на Ваш ресурс. Мінімальна вартість за читання 1 листа - 0,09 руб. Сайти Ucoz не можна розкручувати таким способом.

Тести - Найчастіше використовуються для того, щоб на Ваш сайт переходили з пошуковика. Мінімальна вартість за 1 тест - 0,40 руб.

Завдання - Тут Ви описуєте те, що повинен зробити виконавець і те, що він повинен надіслати для перевірки. Вартість завдання Ви встановлюєте самі.

Контекстна реклама - Пишіть заголовок посилання, його короткий опис і власне, саме посилання. Воно буде фігурувати в меню "Це може бути цікаво". На Ваш сайт будуть переходити люди тільки за бажанням, а не тому що за це отримають гроші. За один перехід Ви платите проекту 30 коп.

Банери - розміщуєте банер на свій ресурс. Вартість переходу - 30 коп.

Посилання в каталозі - Розміщення посилання в якісному каталозі (Seosprint якраз таким є) нарощує Тіц, що є одним з важливих аспектів розкручування Вашого сайту. Вартість розміщення - 20 рублів на добу.

Мінімальне поповнення рекламного бюджету - 5 руб.

 

Реферали:

Щоб добре заробляти, потрібно залучати рефералів. За їх роботу Ви будете отримувати певний відсоток. Спочатку це 10%, але якщо Ви будете активно працювати і залучати рефералів, відсоток зросте до 40, а також 10 % від рефералів 2 рівня (реферали рефералів).

 

Об'єм роботи (в випадковий день):
- Серфінг - 4 сайти
- Листи - 7
- Тести - 2
- Завдання - 10 470

 

Аматорські відео про проект на YouTube:

  

 

Платіжні системи:

Вивести зароблені гроші на WebMoney, Perfect Money, Payza, Яндекс гроші, Payeer.

Поповнення рекламного бюджету здійснюється з допомогою таких платіжних систем WebMoney, Perfect Money, Payza, Яндекс гроші, Payeer, а також VISA qiwi wallet, VISA MasterCard і з коштів на балансі.

Статистика:
Початок роботи проекту - 13.12.2010
На 05.02.2020: 
Всього користувачів - 343 263
Всього зароблено - 7 953 463 $
Найдорожче завдання - 96 $
На 07.04.2020: 
Всього користувачів - 445 729
Всього зароблено - 8 072 836 $
Найдорожче завдання - 45$
Сайт - http://www.seosprint.net/

 

 

____________________________________________

Інші САР в розділі Заробіток на кліках
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті