Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU

Про шахи і сайти, де в них пограти на гроші

Трохи про шахи:
Шахи - настільна гра для двох гравців, з використанням дошки, поділеної на 64 клітини, і фігур, що розрізняються за можливостями пересування. Поєднує в собі елементи мистецтва, науки і спорту.
Шахи
   
Існує багато різновидів шахів, такі як: Командні шахи, шахи на великих дошках, міні-шахи, шахи на круглих і неквадратных дошках, шахи для декількох гравців, шахи з іншою початкової розстановкою, шахи наосліп, шахи з додатковими фігурами, шахові піддавки і багато інших.
Круглі шахи
Цікаві факти про шахи: 
- 20 липня у всіх країнах і континентах відзначається Міжнародний день шахів.
- Кількість шахових партій,які можуть бути розіграні на шаховій дошці, перевищує кількість атомів у відомій частині всесвіту!
- 3 ходи – рекорд найменшої кількості ходів, необхідної для того, щоб виграти партію професійного турніру.
Найтриваліша шахова партія була зіграна між Іваном Ніколічем і Гораном Арсовичем в Белграді в 1989 році. Вона тривала 20 годин 15 хвилин, за гру було зроблено 269 ходів.
- Перша книжка, надрукована в Англії, була присвячена шахам.
- Якщо на шахову клітинку покласти 1 зернятко рису, на другу 2 зернини, на третю 4 зернятка і т д. То в підсумку загальна вага становитиме 460 мільярдів тонн.
- В Персії обов'язковим подарунком на весілля були шахи.
- Найдовший за часом хід належить бразильцеві Франсиско Троісу: на його обдумування шахіст витратив дві години і двадцять хвилин
- Сім мистецтв, яким навчалися майбутні лицарі, називалися «Сім'ю лицарськими чеснотами». Це фехтування, плавання, соколине полювання, складання віршів на честь дами серця, володіння списом, верхова їзда і гра в шахи.
- У 1939 році Уівер Едамс написав книгу "Білі починають і виграють". На наступному шаховому турнірі він програв всі партії білими і виграв всі чорними.
 
Де пограти в шахи на гроші:
 
 
Ігровий будинок
1.Ігровий Будинок - Одне з небагатьох місць, де можна пограти в шахи на гроші. Розмір ставки - від 10 до 300 руб, а також можливість гри на інтерес, тобто нульова ставка. Крім шахів, ще 7 популярних ігор. Серед них - шашки, дурень, морський бій та ін.
 
 
 
 
 
 
Також дивимося:
Нарди на гроші 
Шашки на гроші
Доміно на гроші
Дурень на гроші
Морський бій на гроші
 
 

____________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті