Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Про шашки і сайти, де в них пограти на гроші.

Трохи про шашки: 
Шашки - гра білими і чорними фішками (власне шашками) на дошці у 64 (російські) або у 100 клітин (міжнародні), мета якої полягає в тому, що кожен із двох партнерів намагається знищити шашки суперника або позбавити його можливості зробити хід. Шашки є видом спорту.
Шашки
Різновиди шашок: 
Крім найбільш популярних Російських і Міжнародних шашок існують ще такі варіанти: Англійські, Італійські, Іспанські, Бразильські, Вірменські, Турецькі, Чеські, Піддавки, 80-клітинні, алкогольні та інші види шашок, які різняться  розмірами дошки,  особливостями правил, початковим розташуванням шашок,  кількістю шашок та іншими нюансами.
П'яні шашки
Цікаві факти про шашки:
- Метод пересування шашок по полю (по діагоналі) взято з правил пересування ферзя в шахах.
- Найбільш стародавні зображення гравців за грою, яка визначається як варіант шашок, є ще в пам'ятках Стародавнього Єгипту.
- Правило: якщо шашку суперника можна бити, то гравець зобов'язаний це робити, додано у гру приблизно в 1535 році.
- Перший неофіційний чемпіонат світу з шашок був проведений в 1847 році і виграний представником Шотландії, Andrew Anderson, який виграв у співвітчизника James Wyllie.
- У шашках можливо всього 7 варіантів першого ходу.
- На відміну від шахів, шашки ніколи не страждали від церковних заборон.
- Наполеон Бонапарт віддавав перевагу шашкам, а не шахматам, черпаючи в цій грі стратегію ведення бою, відомо, що він ніколи не розлучався зі своєю перламутровою шашкової дошкою.
- У 1948 році пройшов перший в історії офіційний чемпіонат світу з шашок (міжнародних), переможцем якого став П. Роозенбург (Нідерланди).
 
Де пограти в шашки на гроші:
 
 
Vbet
1.Vbet - В цій букмекерській конторі є можливість пограти в шашки. Знайти їх можна у вкладці "Ігри". Розмір ставки варіюється від 0,5 до 50$. 2 види дошок - 8Х8 і 10Х10. Партії граються швидко - від 2-х до 7 хвилин на партію. Як і в багатьох інших конторах на VBet багато всіляких турнірів, бонусів та акцій.
 

 
 
Ігровий будинок
2.Ігровий Будинок - Одне з небагатьох місць, де можна пограти в шашки на гроші. Розмір ставки - від 10 до 300 руб, а також можливість гри на інтерес тобто нульова ставка. Крім шашок, ще 7 популярних ігор. Серед них - шахи, дурень, морський бій та ін.
 

 
 
Віваро бет
3.VivaroBet - Гра в шашки в букмекерській конторі Vivaro відрізняється від гри в шашки в конторі Vbet трохи більше, ніж ніяк.
 
 
 
 
 
Також дивимося:
Нарди на гроші
Шахи на гроші
Доміно на гроші
Дурень на гроші
Морський бій на гроші
 
 
____________________________________________
Главная страница сайта - Как заработать в интернете