Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
 Tushins - Це таке місце, де можна: а) заробляти гроші шляхом виконання нескладних дій; б) Розкручувати свій сайт за допомогою багатьох видів реклами; в) Займатися інвестиційною діяльністю.
Tushins
Серфінг - За перегляд сайту на даному проекті можна заробити приблизно 1-3 копійки.
Автосерфінг - За перегляд сайту в автоматичному режимі заробіток складе 0,0017 руб.
Читання листів - Перед переглядом сайту, потрібно прочитати текст і відповісти на питання. Заробіток 2-4 копійки.
Проходження тестів - Для того щоб відповісти на питання тесту (в більшості випадків їх 3) потрібно дотримуватися інструкції автора тесту. Заробіток за 1 тест - від 0,1 руб.
Завдання - Виконуєте вимоги автора за інструкцією, відправляєте йому звіт і заробляєте мінімум 0,2 руб.
 
Інвестиції: Інвестори як і адміністрація отримують відсоток з рекламодавців, і чим більше реклами замовлено, тим вище прибуток. Всі акціонери отримують свій відсоток відразу після оплати будь-якої реклами рекламодавцем. Інвестор може придбати будь-яку кількість акцій доступних для продажу, за ціною 90 руб. за одну акцію. Ця можливість жорстко обмежена числом акцій, що випускаються. Якщо на момент покупки акцій у системи більше немає, є можливість придбати їх на біржі у інших користувачів проекту, але звісно за завищеною ціною. Прибуток з однієї акції плаваючий, в основному до 0,2 руб.
 
Реклама:
Test Drive - 300 переглядів Вашого сайту в серфінгу безкоштовно. Можна скористатися тільки 1 раз.
Бонусний серфінг - За кожні 50 крб. витрачених на рекламу(крім тестів і завдань) Ви отримаєте 100 безкоштовних переглядів Вашого сайту в серфінгу.
Автосерфінг - Ціна 200 переглядів сайту в даному розділі - 0,4 руб.
Псевдо посилання - Розташовані під платними (динамічними) посиланнями в розділі "Серфінг", схожі на них по виду. Якщо їх переглянуть, то лише за власним бажанням. Вартість розміщення - 1,5 руб. за добу.
Статичні посилання - Розташовані над платними посиланнями в розділі "Серфінг", а також над листами у відповідному розділі. Тільки зацікавлені користувачі перейдуть на Ваш сайт, адже вони це зроблять безкоштовно. Вартість розміщення на 1 день - 3,5 руб. 
Контекстна реклама - Ви платите за перехід тільки в тому випадку, якщо користувач сам захоче це зробити. Вартість за 10 переходів - 5 руб.
Текстові оголошення - Те ж саме, що і статичні посилання, тільки з великим текстом. Оплата - 3 руб. за добу.
Банери - Залежно від розміру та місця розташування банеру вартість показу протягом доби коливається в межах 2 - 4 руб.
Посилання у фреймі - Посилання розташовані у фреймі перегляду реклами і показуються у випадковому порядку кожні 5 секунд. Вартість за добу - 2,5 руб.
Листи - Розміщення посилання з текстом у розділі "Читання листів" - 2,90 руб. за 100 переглядів.
Оплачувані тести - З їх допомогою можна залучити людину на сайт з метою зробити які-небудь дії. Ціна за один тест - 0,12 руб.
Рекламний ланцюжок - Розміщення Вашої реклами в спеціальному блоці з 5 посилань у верхній частині сайту. Ваше посилання буде висіти доти, поки її не витіснять нові 5 посилань замовлені іншими користувачами. Вартість послуги - 10 руб.
Рухомий рядок - Це текстові посилання, які розміщуються вгорі всіх сторінок сайту під блоком "Рекламний ланцюжок", і показуються у випадковому порядку. Ціна за добу - 3 руб.
Платний рядок - Ваше посилання буде відображатися вгорі на всіх сторінках, поки її не змінить інший користувач. Посилання розміщується автоматично і виділяється червоним кольором. Вартість розміщення - 5 руб.
Розсилка на email - Вашу рекламу буде відправлено на електронну пошту користувачам сайту, які відзначили в своєму профілі поставивши в чебоксі галочку "Відправляти платні листи на Email"Вартість послуги - 199 руб.
Розсилка користувачам - Ваша реклама буде відправлена на внутрішню пошту користувачам сайту. Є 3 категорії користувачів: які заходили не пізніше 7 днів назад; не пізніше 14 днів; не пізніше 21 дня. Вартість послуги залежить від вибору категорії.
Миттєві повідомлення - Це повідомлення, які показуються праворуч внизу у вигляді повідомлень. Тривалість показу за принципом рекламного ланцюжка. Вартість розміщення - 0,5 руб.
Завдання - Доносите до користувача, що йому потрібно зробити і відправити, щоб відзвітувати про виконану роботу. Призначаєте винагороду (0,25 руб.).
Пакети реклами - 5 пакетів з 8 видами реклами, які відрізняються числом переглядів і кількістю днів розміщення. Вартість пакетів - 55, 155, 255, 555 і 855 руб.
Каталог сайтів - Розміщення Вашого сайту в каталозі Tushins для підвищення Тіц. Вартість за 2 дні (мінімум) - 2 руб.
Каталог статей - Розміщення статті з посиланням на Ваш сайт на необмежений термін. Стаття дасть більше інформації користувачам і пошуковим системам. Вартість - 100 руб.
 
Дошка пошани: За певну ціну Ви розміщуєте свій аватар на дошці пошани для того щоб вільні реферали дізналися хто Ви такий і могли до Вас приєднатися. Щоб розмістити аватар, потрібно перебити ставку користувача, який зробив це до Вас. Ставка автоматично знижується кожні 5 хвилин.
Щомісячний конкурс: Хто протягом місяця більше Всіх стане на дошку пошани - той і Переможець. Приз - 5% від суми всіх ставок всіх учасників протягом місяця.
Види заробітку:
Серфінг - 100 переглядів Вашого сайту в серфінгу будуть коштувати 3,45 руб.

 

Реферали і рейтинг: Кар'єрний шлях від Новачка до призедента, від 0 одиниць рейтингу до 40 000, з 5% від заробітку на серфінгу Вашими рефералами 1 рівня до 40%. Докладніше в таблиці.
На біржі рефералів можна їх як купити, так продати.
На аукціоні можна придбати якісних рефералів.

Рейтинг тушинс

 

Об'єм роботи (в випадковий день):
- Серфінг - 7 сайтів
- Автосерфінг - 20 сайтів
- Листи - 2
- Тести - 19
- Завдання - 364
- Оплачувані відвідування - 0

 

Аматорські відео про проект на YouTube:

Платіжні системи:
Поповнення рекламного рахунку WebMoney, Payeer, Qiwi, Perfect Money, Advanced Cash, Yandex Money, Megakassa, FreeKassa, Interkassa, з основного рахунку
Виведення зароблених коштів - WebMoney, Yandex Money, Payeer, Perfect Money, Qiwi, Advanced Cash, на телефон.
Поповнення інвестиційного балансу - Payeer, Qiwi, Perfect Money, Advanced Cash, Yandex Money, Megakassa, FreeKassa, Interkassa, з основного рахунку
Статистика:
Початок роботи проекту - 26.04.2017.
На 05.02.2020:
Всього користувачів - 106 461
Всього виплачено посилання - 1 577 072 руб.
Найдорожче завдання - 30 руб.
На 07.04.2020:
Всього користувачів - 110 154
Всього виплачено посилання - 1 648 639 руб.
Найдорожче завдання - 35 руб.
Сайт - https://tushins.com/

 

 

 

____________________________________________

Інші сервіси в розділі Заробіток на кліках
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті