Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Огляд гри з виведенням грошей World of Farmer.
 
Є такі ігри, на які досить 1 раз поглянути і зрозуміти, що навряд чи вони закриються через пару місяців. World of Farmer одна з них. Після реєстрації Ви потрапляєте в унікальний ігровий світ, де створюєте свою ферму. Вам доведеться вибрати що, як і за допомогою чого робити. 
World of farmer
У грі створена велика кількість технологічних ланцюжків. Чим складніше виробництво, тим більше прибутку ви отримуєте при продажу продукту.
 
Наприклад: Ви можете купити насіння пшениці (1 коп.) Посадити, почекати поки дозріє і відразу ж продати за 3 коп. 
Але можна не продавати, а використати, наприклад - годувати курей. Курка коштує 5 руб, несе яйця в кількості 50 штук (на кожне яйце потрібно витратити 1 одиницю пшениці). Яйце також можна продати за 113 копійок.
Якщо ж не поспішати з продажем, то можна піти ще далі: Побудувати млин і виробляти борошно (потрібна пшениця), а потім пекарню і робити хліб (потрібні борошно і яйця). Продаж борошна оцінюється в 13 копійок, хліба - 156.
Ще варіанти: 1.Корівник - сироварня; 2.Виноградник - виноробня; 3. Хміль - цукрово-заквасочний завод - пивоварня. Також Ви можете будувати Столярню, Швейну, Кузню та інші підприємства.
Ігровий світ
У грі 20 рівнів. На першому рівні Вам доступні Хатина (потрібна для поліпшення Ваших майбутніх будівель), ферма (тут можна вирощувати пшеницю, соняшник, гарбуз і інші культури) і саджанець яблуні. Для переходу на наступний рівень потрібно зібрати певний набір продуктів. Для другого рівня - це 9 одиниць пшениці і 1 яблуко, для третього - 21 одиниця пшениці, 4 яблука та 20 яєць, і так для кожного рівня свій набір продуктів. Відповідно, чим вище рівень, тим більше у Вас відкривається можливостей. Також товари можна купити і продати на біржі.
 
У  World of Farmer можна навіть гроші не вкладати, адже при реєстрації Вам надається 50 рублів на розвиток. Так, з їх допомогою, можна потихеньку йти вперед. Але відповідно і гра і заробіток будуть цікавіше, якщо вкласти деяку суму грошей. Загалом, ця гра безумовно заслуговує на увагу!
 
Що ще:
- Серфінг;
- Крафтінг монет;
- Гра на монети Snow Fight;
- Колесо фортуни.
 
 
Початок роботи проекту: 29.07.2016
Платіжні системи: 
Поповнення - Яндекс Гроші, Payeer, WebMoney, за допомогою банківської карти.
Виведення - Яндекс Гроші, Payeer, на телефон.
Партнерська програма: Чотири рівні. З рефералів 1 рівня Ви отримаєте 8% від їх платежів, з рефералів 2 рівня - 4%, третього рівня - 2%, четвертого - 1%.
Реєстрація
 
 
 
____________________________________________
Інші Ігри з виведенням коштів
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті