Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU

Заробіток на соц. мережах. Як і де заробляти?

Як заробляти?

Ви напевно зареєстровані хоча б в одній із соціальних мереж, правда? Навряд чи Ви є публічною людиною, рекламний пост в Instagram якої, коштує тисячі доларів. Але заробити декілька сотень рублів, цілком можливо.
Заробіток в соціальних мережах
Як це зробити? За що платять? За те, що Ви зазвичай робите безкоштовно - лайки, репости, вступи до спільнот, підписки на пабліки, перегляд відео, виконання різних завдань. Акаунти Вконтакте, Facebook, Isntagram,Youtube, Twitter, Однокласники та інші можуть допомогти Вам заробити не одну тисячу.
 
 

Де заробляти?

VKTarget
1.VKTarget - Тут за дію Вконтакте ( Лайки, вступ до спільноти і розповісти друзям) платять 10-60 копійок. Також VKTarget працює з Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Telegram, Tiktok, Однокласники, Quora, Tumblr, Vimeo, Soundcloud.
 
 
 
 
 
V-like
2.V-like - Заробіток Вконтакте і не тільки. Тут працювати дуже просто. Лайки, вступ до спільнот (без запрошень), долучення в друзі - найпростіші дії за які Ви будете отримувати 10-20 копійок.Також сайт працює з Youtube і Instagram (підписка на канали, сторінки і лайки). Мінімалка на виплату - 15 руб. Є партнерська програма.
 
 
Socialtools
3.Social Tools - Сервіс надає широк список завдань, які нерідко оплачуються десятками рублів. 6 років на ринку.
 
 
 
LikesRock 
4.Likes Rock - Щоб почати роботу в цьому сервісі, потрібно зареєструватися, вибрати зі списку бажану соціальну мережу (наприклад Instagram), потім вибрати вид діяльності (наприклад Instagram лайки), з'явиться список завдань, які можна виконати. Для того щоб роботи було більше, бажано завантажити програму  LikesRock Client v.2.1.1.6 (RC). Для розрахунків використовується власна криптовалюта Maya Shares.
 
 
 
qCOMMENT
5.QComment - Після реєстрації Вам доступний заробіток на лайках, репостах і підсписках. Для того, щоб заробляти на коментарях, потрібно скласти іспит. Кожна дія рідко оплачується менше, ніж 1 руб.
 
 
 
Profittask
6.ProfitTask - Ви можете вибрати з великого списку завдань, яке Вам до душі. Крім дій в соц. мережах, пропонується робота і на інших сайтах. Оплата - від декількох копійок до кількох рублів, залежить від складності завдання.
 
 
 
7.VKBOG - Досить багато роботи. Приблизний заробіток в VK: Лайк - 0,04 руб, Репост - 0,08 руб, Вступ до спільноти - 0,25 руб. Також проект працює з Youtube, Instagram, Twitter, Google+, Однокласники.
 
 
 
 
 
Smmok
8.SMMOK - Сервіс, який дозволяє Вам заробляти на популярних діях Вконтакте: підписка на паблік, долучення в друзі, лайк, репост тощо. Оплачуються дані дії в копійках. Виконання дії може коштувати як 5 копійок, так і 50.
 
 
 
 
 
Smmok FB
9.SMMOK Fb - Якщо попередній сервіс дозволяє заробляти Вконтакте, то SMMOK Fb присвячений Facebook. Нескладні дії типу долучення в друзі, або "лайкання" оцінюються в 10-20 і більше коп.
 
 
 
Forumok
10.ФорумОк - Крім всіх найпопулярніших соцмереж працювати також можна на багатьох форумах і блогах. Оплата висока - від декількох рублів до декількох сотень рублів залежно від складності завдання. Але потрібно відповідати вимогам замовника. Наприклад - жити в Україні, бути чоловічої статі і мати на Фейсбуці 150 друзів.
 
 
 
Cash Box
11.Cash BOX - Працює з Вконтакте, Instagram, YouTube, Facebook, Twitter, Одноклассники, G+, а також завдання на інших сайтах. Досить непогано оцінює роботу. Наприклад за те що Ви поділіться постом Вконтакте, можна заробити 0,67 руб.
 
 
 
Vkserfing
12.VK Serfing - Простий сервіс для заробітку Вконтакте з середньою оплатою за дію - 0,2 руб.
 
 
 
Bestliker
 
13.BestLiker - На цьому сайті можна заробляти за допомогою  Вконтакте, Twitter, Telegram, Instagram і. Оплата в цих соц. мережах в межах 1-3 монет за нескладні дії (лайки, підписки, додавання в друзі і т.д.). 1 руб = 50 монет.
 
 

 
 
Prospero
14.Prospero - Принцип такий: Ви обираєте завдання з немаленького списку, залишаєте свою заявку, якщо влаштуєте замовника, приступаєте до виконання, або ж приступаєте негайно до виконання, залежить від виду завдання. Ціни різні - від десятків копійок до десятків рублів. Можна читати відгуки про завдання (судячи з них - рекламодавці часто скупляться). Сайт працює з Facebook, Вконтакте, Однокласники, Google+, Youtube, Twitter та іншими сайтами. 

 

 
 
____________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті