Меню
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
UA RU
Заробіток на відгуках. Як це, скільки платять і де працювати?
 
Заробіток на відгуках – це не для всіх! Залежить від людини. Якщо одні люди ніколи і ніде не залишать відгук, чи не принципово, то інші вважають своїм обов'язком висловити свою думку про який-небудь товар, або послугу.
Зірки відгуки
   
Ось для других і підійде даний вид заробітку. Але одного бажання залишити відгук мало, потрібно робити це правильно. Відгуки типу «класна річ», нікому не потрібні і платити за них ніхто не буде. Ваша думка про товарі має бути великою, грамотно складеною, заснованою на особистому досвіді (Приклад відгуку). Якщо його ще супроводжувати фотографіями – то взагалі шикарно. Ні в якому разі не можна плагіатити, незабаром це виявляється і Вас нещадно банять.
Якщо Ви з тих людей, які не пишуть відгуки, спробуйте написати хоча б один. Адже робити це за винагороду, набагато приємніше, ніж просто так.
 
Як все виглядає і скільки платять:
Otzovik
Візьмемо за основу відомий сервіс Отзовик.
Ви проходите просту реєстрацію і можете відразу ж приступати до роботи. Потрібно вибрати об'єкт відгуку. Це може бути все, що завгодно. Наприклад: Фільми, серіали, лікарні, відпочинок в якому-небудь місці, продукти, напої, різні заклади, одяг, взуття, дитячі товари, ювелірка, техніка і дуже-дуже багато всього іншого. Якщо об'єкт все-таки відсутній, його можна додати на сайт  через спеціальну форму.
Далі, вказуєте Ваше загальне враження в 2-х словах. Якщо бути точніше, то від 1 до 15 слів.
Потім, пишете сам відгук, тобто основний текст величиною не менше ніж 500 символів.
Також потрібно відзначити плюси/мінуси і кілька інших параметрів в залежності від об'єкта.
Тепер можна публікувати. Спочатку Ваш відгук перевірять модератори, а після схвалення він буде доступний для читання іншим користувачам.
 
За розміщення відкликання, якщо він відповідає всім правилам – Ви отримаєте 2,4 руб. А також, за кожен 1 перегляд Вашого відгуку іншими учасниками проекту – 0.06 руб. Суми можуть змінюватися залежно від категорії об'єкта відгуку, обсягу особистих вражень, наявності фото/відео - матеріалів на відгук, а також грамотності та професіоналізму автора.
Сайт - https://otzovik.com/
 
 
 
____________________________
Головна сторінка сайту - Як заробити в інтернеті